View Single Post
Old 5.11.2012   #28
GothaR
Senior Member

 
GothaR's Avatar
 
Join Date: 21.3.2009
Location: Kosice
Posts: 1 279
Default

Chlapi, tak ja neviem...dnes som si kupil zakladnu licenciu, skusil som si Spa s Atomom, Zondou R a Lotusom 49, no a fyzika teda nic moc. Nie som nijak narocny, dokazem sa skvele zabavit s GTR Evolution, ale pCARS...najviac som si vsimol podobnost s NFS fyzikou v tom, ze je velmi lahke rozhodit a zrovnat auto v zatacke: staci ist cez dlhsiu zatacku primeranou rychlostou, dupnut na brzdu (auto prejde to 45 stupnoveho smyku), dupnut na plyn (auto sa same zrovna bez pohybu volantom) a pokracovat dalej. Ked idete pekne po stope, tak je pocit z jazdy fajn, FF ako tak funguje (aj ked na rF2 nema), ale ked sa dostanete do smyku, tak je to ako z inej dimenzie. Ano, realizmus som mal nastaveny na pro bez nejakych pomocnikov a overil som si to viackrat, je to proste vlastnost fyzikalneho enginu a dost si to pamatam z NFS Most wanted, tam to ale bolo fajn, pretoze som to hral na sipkach V simulatore si vsak chcem smyky vyrovnavat sam a v ramci fyzikalnych zakonov. V GTR Evolution je Zonda R krasne zive auto, ktore sa da riadit plynom, v pCARS je to len rychle auto, ktore jazdi ako prikovane a smyky zrovnava samo po stlaceni plneho plynu.
U mna je to jedno velke sklamanie a nie som si isty, ze to vyladia do nejakej pouzitelnej podoby.
PS: Nordschleife v zakladnej verzii nie je a podla tabulky som to pochopil tak, ze sa spristupni az v ramci Senior licencie, ktora stoji 100 €
__________________
G27
S2 od 17.2.2009
AC od 8.11.2013
GothaR is offline   Reply With Quote