Thread: Oculus Rift
View Single Post
Old 28.7.2014   #1
salik1992
Member

 
salik1992's Avatar
 
Join Date: 30.4.2011
Location: Brno
Posts: 278
Default Oculus Rift

Update 5.8.2014: P?idáno video s prvními zkušenostmi

Video, kde se pokouším zachytit první zkušenosti s riftem. Je to poprvé, co jsem d?lal takhle review, tak prosím omluvte nižší kvalitu. Navíc nevidím z riftu ven, takže n?jaké poznámky by mi stejn? k ni?emu nebyly. Ale i tak doufám, že každý si tam najde alespo? jednu informaci, která ho obohatí:

http://www.youtube.com/watch?v=jA3OGLmOeCU

Tak trochu k výkonu hardwaru. Mám i7 Sandybridge (3612Q) s 8GB a GeForce640M. ETS2 mám na nízké detaily pov?tšinou a jede plynule s Vsync. Bez vertikální synchronizace jsem vnímal tearing. Ten je zp?soben tím, že DK2 má mobilní displej od Samsungu a v riftu je na ležato. Takže ho musíte ve windowsech nastavit na portrét režim. P?ekreslování pak probíhá zleva doprava, takže se bez Vsync m?že stát, že levé oko je o snímek nap?ed.

K simracingu: N?kte?í rozchodili iRacing, já ne. AC se nechytá. Stejným "hackem" jako n?kte?í rozchodili iR, jsem rozchodil LFS bez sledování polohy a s pok?ivením obrazu pro DK1. Když jsem držel hlavu rovn?, tak se to dalo a XFG na Blackwoodu jsem prohnal pod 1:35. Co bylo perfektní, bylo trefování apex? a odhadování rychlosti v zatá?ce, takže jsem dokázal hned jet krásn? obrubník-obrobník-obrubník.

Takže m?j byl práv? poslán, tak si dovolím tu rezervovat vlákno, protože si to zaslouží. Zárove? bych cht?l požádat ostatní, zda by nechali druhý post rezervovat Logicalovi, protože pokud se nepletu, tak jeho by asi taky už m?l být na cest?. Tak a? jsou dva první posty v?nované obsahu od nadšenc?. Díky.

Last edited by salik1992; 5.8.2014 at 20:05.
salik1992 is offline   Reply With Quote