View Single Post
Old 6.12.2010   #37
mufisto
Member

 
mufisto's Avatar
 
Join Date: 12.9.2010
Location: Plze?
Posts: 280
Default

trenink skoro žádnej, ?as na prd a hlavn? jsem (já idiot) trénoval po?ád bez kil. V ned?li jsem byl na celej den lyžovat (naposledy jsem byl p?ed dv?ma lety, v lét? jsem nic ned?lal kv?li kolenu), takže jsem p?ijel úpln? mrtvej a zvažoval, jestli mam v?bec jet. Nakonec jsem se p?emluvil a jel. Pustil jsem LFS, nastavil kila a zkusil treninkovej zavod. Hr?za!!! Auto se blokovalo na brzdách, p?epalovaly gumy netrefoval jsem se do zatá?ek apod.

Q: První stint dobrej, objevil jsem se po 10ti minutách na šestém míst?, což m? nabudilo, ale musel jsem pro palivo. Jaké hr?zné zjišt?ní, že m? mechanici nedotankovali (a nev?d?l jsem že se to zm?nit aniž bych se cvaknul do garáže ). A pak už jen propadání se až na 19 místo. Ale co, aspo? že si užiju závody.
R1 první: opatrnou jízdou jsem šel až na 11 místo, ale restart (a chápal jsem)
R1 druhý: T1 a dostal jsem p?knou babu. Našt?stí op?t restart (a chápal jsem)
R1 finální: op?t opatrná jízda (ale asi jsem byl sám, pá? ostatní tam p?ilítli jak kdyby jeli sami) a dokázal jsem se vyhnout kolizi (ale kdybych tam šel poctiv?, tak je z toho op?t kolize jak hovado). N?jaký místa jsem získal, n?jaký ztratil. Pak kontakt s Jardou, kterýmu jsem poctiv? nechal místo na vnit?ku, ale on mi nic nenechal venku, tak jsem n?co málo ztratil a navíc se dostal do kontaktu ješt? s Honzou (v?bec jsem o tob? nev?d?l a to jsem se díval jak do zrcátka tak i vedle sebe, ale byl si v mrtvým úhlu - sorry, stálo t? to pozici). Pak už jsem to n?jak dojel na 15tý pozici (chybou jsem se p?ipravil o možnou 14tou)
R2: Op?t opatrn? do T1, pár souboj?, pak kontakt s Jardou (když už nedobrzdíš a popostr?íš m?, tak je slušnost se za m? op?t za?adit). Pak jsme m?li ješt? jeden kontakt, ale tam už to bylo na vin? asi z obou stran. Ztratil jsem další pozice a vypadalo to op?t na nulu. Pak ale pár kontakt? p?ede mnou a ve výsledku 11.

Na záv?r pár v?cí. Asi by se m?lo trestat i ty provinilce, kv?li kterým se restartovalo. P?ijde mi celkem nefér, že za n?jaký krávoviny se tresty davají celkem p?ísný (nap? chat.) a tady se n?komu povede první start (a i druhý) start, ale protože lidi jsou nepou?itelní, tak nakonec ztratim.

Moc jsem si užil souboje s Kidem, Mastrem, K?emílkem a nevim kým ješt?. Díky chlapy, byly to od vás férový souboje.

PS Jarda: Kdyby ses neomluvil, tak bych dal protest. Dost dlouho jsem váhal. Jeden kontakt by mi nevadil, ale že hned v dalším závod? znova a zase si m? p?edjel a nepo?kal, to mi dost vadilo.

PS Son(y)k: Už si p?itvrdil, tak t? budu psát s "Y" ,Každopádn? gratulace k prvním bod?m (a díky že si m? zas pustil jako na motokárách, p?esto že si tvrdil že nepustíš )
mufisto is offline