View Single Post
Old 5.6.2007   #26
RiXXi
Member

 
RiXXi's Avatar
 
Join Date: 26.2.2005
Location: Pardubice
Posts: 312
Default

Jelikož v sobotu skoro úpln? odešla má sta?i?ká Dexxa. Byl jsem nucen sehnat urychlen? jinej volant. Našt?stí soused má Geniuse, sice mu už taky 7-8 let je, ale stále relativn? dob?e slouží. Za den se nau?it s novým volantem nebylo nic jednoduchého, nakonec jsem rád, že jsem to n?jak zvládl.

qval: vítr d?lá své, nakonec páté místo. a 1. zatá?ka a šikana u m? bylo bu? a nebo.

sprint: v T1 jsem byl trošku atakovanej Stichou zezadu. Ale nic, tak hrozného. V šikan? jsem byl už n?kde na 10. míst?, ale po výjezdu byly všude p?edemnou rozto?ený auta. Tak jsem se vratil tak na 6. a pak jsem ješt? nekoho p?edjel. 4. místo.

long1: Set na long jsem ladil do poslední chvilky, stejn? nebyl ideální. Už si nevzpomínám jak jsem jel, ale asi v 10. kole "kick". Poprvé od doby co mám ADSL(rok) jsem vypadl ze závodu, i když m? to hned poté ve woknech hlásilo ping 10-13ms.

long2: start z jednoho z posledních míst byl dost obez?etný. Snažil jsem se jet na jistotu.
To: Spangler zazávodili jsme si dob?e, nemáš se za? omlouvat. Až se m? ob?as zdálo, že se respektujeme až moc . A pak to p?išlo u 2. splitu jsem se cht?l podívat dozadu (u m? klávesa "W"), ale šáhl jsem na TAB a koukam, že moje auto jede kousek p?ed autem, ve kterým jsem byl. Okamžit? jsem ve tm? hledal "Home" a sko?il zp?t do svého vozu, jenže 2 kolama mimo a ješt? jsem p?ibrzdil => hodiny. Našt?stí nikdo nejel...
Pak už to bylo jen lama?ení. Ješt? jsme se n?jak štuchli s Novakem a myslim reycem (asi jeho lag). Každej let?l na svou stranu.. sry
Aspo? jsem si dal nejrychlejší kolo, ale celkov? 18. místo.

K t?m spamer?m a ?voun?m se nevyjad?uju...
__________________
Master Czech Team
Intel Pentium 4; 2,8 GHz; 512 MB RAM; NVIDIA 6600GT; DEXXA Steering Wheels(11 years old); S2 Licensed (MCz ®iXXi/BlackRich)
http://www.rixxi.ic.cz
My LFS movies


Last edited by RiXXi; 5.6.2007 at 15:11.
RiXXi is offline   Reply With Quote