View Single Post
Old 16.10.2012   #88
JackCY
Regular Member

 
JackCY's Avatar
 
Join Date: 25.4.2007
Posts: 552
Default

Quote:
Originally Posted by Fast Jarda View Post
Mám pro to 2 vysv?tlení, ani jedno není vypovídající, ale budiš

1) Lidé v CZ/SK komunit? p?išli k rozumu. Když si vzpomenu, že p?ed pár lety v?tšina lidí jezdila FX_, tak mi bylo do breku. Te? jenom nev??ícn? zírám, co se to d?je. Pár šofér? jede XRT dost možná proto, že jsem na n? m?l rasistické narážky, s jakými vehikly to jezdí .

2) XRT jedou ti šofé?i, od kterých jsem to o?ekával. Mpower, SAVAGE + pár soukromník?. Jsem rád, že do XRT sednou i šofé?i, kte?í se s tím perou a jezdí na konci. P?itom jejich volba je vícenež sympatická a tyhle já uznávám .



XRT nejsiln?jší není. Dost možná se vážn? hnulo myšlení všech jezdc?. V týden staré 24h jsme m?li 10 TBO, z toho 9 XRT a jediné FXO. Ve v?erejší WTBOC se na start postavilo 25 aut, 19 XRT, 4 FXO a 2 RB4. Ono, užít si závod s po?ádnym vozem, než kroužit brzda - plyn je asi vážn? o dost lepší a pár lidí si to už kone?n? po t?ch letech uv?domilo
Hmm, nebo si p?idali restrikce
Samoz?ejm? já si to taky víc užiju s XRT. Bez pedál? je to FXO odepsaný. ALe m?j styl plyn/brzda s myší na XRT jde

Quote:
Originally Posted by Gepas View Post
hm, te? na to koukám, že je to hromada XRT, pár RB a ješt? mí? FX... škoda... ale kdyby se t?eba Peugeot 406 zreáln?j a ud?lal by se mu náhon na p?edek (FX), tak bych se nehádal
FXO bylo dost ale nikdo je necht?l. V?tšina aut by podle BTCC 1996 m?la být p?edhraby, kdyby to bylo podle toho tak je to FXO cup skoro. BTCC 1996
1x RWD - BMW
1x AWD - Audi
11x FWD - zbytek

Jestli se nepletu.
__________________
mpwr.JackCY LFSStats v2.1 WIP

Last edited by JackCY; 16.10.2012 at 21:14.
JackCY is offline   Reply With Quote