Thread: Gran Turismo
View Single Post
Old 8.1.2012   #165
Ryko
Member

 
Ryko's Avatar
 
Join Date: 4.6.2007
Posts: 148
Default

Vidim ze sa nam tu krasne rozbehla debata o GT5, co ma velmi tesi...
Par postrehov k temam a veciam co sa tu preberali:
- savovat endurance ide vzdy pri zastavke v boxoch, po ulozeni je ale nutne z hry odist a po jej nacitani je nutne pokracovat v preteku... takze najpr dokoncit endurance a potom ist na nieco ine...
- fyzika je podla mna az prekvapujuco dobra a pri vypnuti vsetkych asistentov dokonca moze byt aj vyzvou... hlavne v noci za dazda s vykonnejsimi autami, staci na vyjazde zo zatacky trosku viac ist do otazok a auto ide hned krasne do hodin... prenos hmostnosti velmi dobry, pocit z toho, ze gumy su ozaj na ceste vyborny... skuste si napr. taky Ford GT RM, ktory ma obrovsky vykon, velky krutak, neskrotna vykonna masina... uvladnut ju na trati na hranici jej moznosti da veru zabrat...
- FF po novom update zas o nieco vylepseny, podla mna velmi prirodzeny, takze je kasne citit prejazd kazdym obrubnikom, odpor pri prejazdoch zakrut, pri smyku atd., nechapem ako mozu niektori z vas jazdit na gamepade, tym zabijate polovicu zazitku z jazdy...
- AI ani nie je AI, je neskutocne tupa a hlavne pomala... takze ak chcete aby ste sa pri nej zabavili, tak bud treba obut ine gumy alebo pouzit slabsie auto...
- neustale updaty hru nadalej odladuju a vylepsuju, a co je dolezite, vylepsuju to, co ludia kritizuju alebo chcu zmenit, doplnit...

A co je na GT5 uplne skvele a zatial mi to ziadna racingovka neponukla je neopisatelna atmosfera pri kruzeni na Norschleife alebo Lemans, ked vidite zapad a vychod slnka... neopakovatelny pocit, hlavne ked si date pretek na velkej full HD obrazovke, v kokpite, s 5.1 zvukom... uz len dve veci chybaju, citit pretazenie a vonu benzinu...
Ryko is offline   Reply With Quote