Thread: iRacing
View Single Post
Old 7.6.2008   #51
Pablo
Administrator

 
Join Date: 28.11.2004
Location: Jablonec n. N.
Posts: 2 944
Default

Quote:
Originally Posted by Ondrejko View Post
Recenze jednoduše podez?elá - všechno je super, grafika lepší, fps vyšší, netcode z jinýho sv?ta, zvuky parádní.. Podobná recenze vyšla p?ed vydáním nKP v ASS a jaký to byl nakonec pr?švih.. Tady to ur?it? bude lepší, ale podle http://www.vimeo.com/1122207 mi nep?ijde, že "Netcode is something out of this world. I'm racing from South Africa, getting 400ms ping to the US. I don't see a hint of lag or warping. It's incredible - it looks like LFS single player. Hand on heart, I've had smoother races at 400ms in iRacing than at 40 in LFS."
Zvuk nárazu Solstice v jednom z p?edchozích videí je super, ale tady mi p?ijde, že stejný zvuk se ozval p?i nárazu formule do pneu, což je dost mimo, auto v jednom okamžiku zmizelo a zdá se mi, že i trochu poskakují (možná jen špatn? nahraný video). Taky screeny jsou n?který dost dobrý a n?který celkem hnusný, takže je otázka, p?i jakym nastavení platí ty vyšší FPS. Já si po?kám na nezávislou recenzi od n?koho, kdo necítí jistou zavázanost iRacingu (což betateste?i podle m? nejsou).
Pablo is offline   Reply With Quote