View Single Post
Old 14.8.2015   #1175
JackCY
Regular Member

 
JackCY's Avatar
 
Join Date: 25.4.2007
Posts: 552
Default

Grip 93%, ne optimum 100%. Po oprave AWD, resp. oprave celeho rozhazeneho AC ne jen AWD, jsou auta opet mene pretaciva.
Me ty AWD prijdou celkem OK, bokem se s tim jezdit da kdyz se chce.

Nismo ma hodne elektroniky a v AC se to neda vypnout, mozna ani u realneho, tak to Kunos asi nastavil vsechno na R mod nebo jak to Nissan pojmenoval.

Nismo a Quattro S1 maji dost vykonu na jizdu 4x4 smykem, samozrejme to ale tahne 4x4 ven jak tank a pouzitelne to neni. Na Zandvoort se daji ty pomale zatacky jezdit 4x4 bokem ale je to pomalejsi.

Pred opravou bylo Nismo hodne nervozni a ve vysokych rychlostech to ustrelovalo bokem diky spatnemu centralnimu diffu. Po oprave uz tolik ne.
Jsou to ctyrkolky s tezkym cumakem, nejake uzasne smykovani na idealnim asfaltu se ocekavat neda.

Na optimum povrchu:
Nismo podle me ma torque vectoring nebo nejakou obdobu, i posledni STi ma torque vectoring a jezdi se s tim jinak nez s klasickou AWD a starsimi STi. EVO s tunou elektroniky ma tech systemu nespocet pro stabilitu a TV asi ma taky uz.

Nismo s TV tak pri slapnuti na plyn zataci/pretaci, samozrejme jakmile se vaha prenese dozadu, roztoci se turbo tak ani ten TV to nezachrani pokud se zadni naprava dostatecne neutrhnula a pojede to jako klasicke AWD cumakem ven, nebo alespon bokem ven. Pokud se zadek utrhne dost tak se to normalne otoci jako RWD.



AC - Nismo skid test


Povrch Optimum = 100%, setup z Mugello.

Quattro se neotaci na skid padu bez rucni brzdy, ale jinak v zatackach dokaze byt nervozni diky tomu malemu rozvoru. Predek to ale rad tahne ven jako klasicke AWD.

---

Pri posledni zmene ABS tam udelali chybu, hodne aut tak s ABS brzdi mizerne, ceka se na 1.2.4. Sice se ABS chova vice rozume a neni jiz aplikovano na jednotliva kola zvlast ale na vsechna najednou ale diky chybe ABS casto zasahuje moc brzy.
__________________
mpwr.JackCY LFSStats v2.1 WIP

Last edited by JackCY; 14.8.2015 at 12:14.
JackCY is offline   Reply With Quote