View Single Post
Old 21.3.2011   #38
KLIMA Zdenek
Newbie

 
Join Date: 13.2.2010
Location: Smržov
Posts: 59
Default

tréninku bylo docela dost hlavn? v sobotu a pak v ned?li p?ed závodem

Q: bohužel jsem odjel pouze jedno ostré kolo, když jsem pak zajel do box? zm?nit p?ítlak, tak najednou pád. hodn? jsem si divil, protože celý den byl bez výpadku no nic, ze zadních pozic to snad nebude špatné

R: a taky že nebylo, start byl dobrý a dostal jsem se z n?jakého 17 místa trošku dop?edu. pak jsem byl najednou 12., ze kterýho jsem si šel odbýt povinný pit stop (dle komentátor? jsem si toho místa prý moc neužil ale myslel jsem dop?edu, že když pojedu te?, tak mohu jet naplno a nezajímat se o pit) nakonec mi tato úvaha vyšla i s p?isp?ním ostatních jezdc? jejich chybami, n?kolik krizovek jsem m?l, posledních 5-7 kol jsem jel pouze údržbu, abych neodd?lal pneumatiky, hlavn? ty p?ední a když m? p?edjížd?l Geppy o kolo, tak sme si oba mysleli že už je to poslední kolo (bylo to p?ed cílovou ?árou) tak jsem zvolnil trochu víc, a nakonec to bylo drama až dokonce, kdy m?l dojel 11. Baby, který byl taky "mimo" a když jsem si uv?domil že jsem kousek o skoro životního doposava? výsledku, tak jsem "bránil" svou pozici. Super poj?žd?ní, ale mohli být zvoleny ty delší trat?, aby se tolik nep?edjížd?lo o kolo, a pro další závod by to cht?lo trošku "konkretizovat" pravidla, aby nebyly menší zmatky a zbyte?né dotazy.

PS: StandaCZ, ze zv?davosti jsem si prohlíd tuto situaci a myslím, že Lubik v tom je nevinn?, protož? ty jsi byl ve smyku a zbyte?n? jsi mu tam vjel, takže z v?tšiny tvoje chyba.
KLIMA Zdenek is offline   Reply With Quote