View Single Post
Old 24.1.2011   #25
Lala
Regular Member

 
Lala's Avatar
 
Join Date: 20.3.2005
Location: Plze?
Posts: 654
Default

Q: Docela slusnej cas mi prines 8. misto a to odpovidalo tem optimistictejsim predpovedim. Celkove byla ta kvalda zas neskutecne vyrovnana. Jen mezi 7. a 14. mistem to slo skoro presne po setinach sekundy.

R1: Zezacatku neprehledna situace. Motal jsem se ale porad kolem ty svy startovni pozice. Kolem byly auta natesno, takze jsem nemel moc klid a jel tak nejak nervozne. V posledni tretine zavodu jsem pak delal chyby hlavne v sikane a mel nekolikrat namale. Musel jsem se taky porad ohlizet dozadu. TeeDee mi delal vrasky. Na zadni rovince mel oproti me rychlosti navrch a nakonec me diky tomu i predjel. Do cile jsem teda taky dorazil na tom 8. fleku a do R2 tak startoval prvni, coz mi na klidu pochopitelne nepridalo

R2: Prvni zatacky jako obvykle asi az moc opatrne, ale potom jsem brzo nabral vynikajici tempo. Ujizdel jsem a trochu se divil, ze nejvetsi rychlici
nejsou na dostrel. Drzel jsem se prvni dlouho a jel rychle, ale za cenu prehrivani pneu. Vedel jsem, ze s tim budu mit asi problemy. Trochu jsem zpomalil a naskok se rychle rozplynul. Kolem 3/4 zavodu uz jsem nedokazal ubranit Fast Jardu, a protoze hned za nim byl Mufisto, pomalu jsem se zacal smirovat s bronzovym stupinkem. Muf pak ale pak trochu propadnul, a tak jsem to preci jen dovezl na 2. miste. Spickovej vykon a skvelej vysledek na neoblibeny trati
__________________
Cin ostatnim to, co si prejes, aby cinili oni tobe.
Lala is offline