View Single Post
Old 16.12.2012   #420
bavorak
LFS Guru

 
bavorak's Avatar
 
Join Date: 31.5.2008
Location: Žilina, SVK/Praha, CZE
Posts: 1 712
Default

Q: taky nejaky cas som ocakaval..stacil na prve miesto aj ked mi JackCY hovoril ze mal na to dat lepsie no nedal :P
R1: odkruzenie na prvom mieste..po par prvych kolach ked som nesiel nad 1:15 som kontroloval ci mam fakt restrikciu bo som nechapal ako to vali mal som...tak potom uz len obcas okolari aby som sa tak nenudil...pochvala...vsetci pustali poctivo a vcas...tak to ma byt
Celkovy cas zavodu o 2 sekundy lepsi ako v treningu.

R2: Po starte hned 8. miesto lebo Ostrava tam ostal kolmo a bohuzial to schytal aj Lala, ktoreho som stihol predbehnut. Potom som sa nenormalne dlho drzal za Rodom...bol som rychlejsi ale nie na rovinkach lebo sme mali hrozne makke pneu a tak som ho dobiehal len v technickych pasazach kde to bolo k nicomu. Nakoniec po velkej chybe v 8. kole som Roda predbehol v sikane ked to tam napral kolmo do steny...schytal som z toho poskodenie ale nic vazne. Dobehol ma Lala no z nejakeho dovodu mi to na rovinke nechal. tak diky Za par kol som dobehol Logicala s Kingom ktori sa v T1 potukali a tak som to vyuzil aspon na predbehnutie Kinga v 11. kole...na Logicala to tesne nevyslo.
V 13. kole som chytil dost dobry vyjazd zo sikany a Logical to moc netrafil tak sa mi ho podarilo pred poslednou zakrutou predbehnut a udrzat za sebou aj na rovinke. Po chybe Kida v T1 ked otukal zvodidla som ho dobehol no nepredbehol znova par kol..mal som k tomu blizko pod mostom pred cielovkou no na zaklade skusenosti z treningu s tym ako to tam vynasa som radsej ubral plyn a nechal ho ist dopredu...
17. kolo...ospravedlnenie Logicalovi za to ze som za splitom trafil apex a Logical si to odniesol tak ako som to vobec nechcel. Nebolo to ani trochu umyselne...isiel som tesne za Kidom a netrafil som to tam. Este raz sorry
18. kolo T1, Kid na vnutrajsku, ja na vonkajsku s jemnym presahom no nevidel som aby sa dve auta do T1 vosli bez kontaktu...nastastie to bol jemny tukanec i ked nas to dost spomalilo no dostal som sa pred Kida...po zhliadnuti zaznamu by som povedal ze to moja chyba nebola.. nechal som tam miesto a teba trochu vynieslo no nic sa nestalo...dostal som sa pred teba to je hlavne :P
Posledne kola som sa este bal o tretie miesto ked som v subojom spalil pneu no nakoniec som dosiel na bedni takze max spokojnost v meste.
Diky za zavod..tesim sa na dalsi
bavorak is offline   Reply With Quote