View Single Post
Old 25.5.2013   #25
Belda_CZ
Member

 
Belda_CZ's Avatar
 
Join Date: 24.5.2012
Location: Pilsen
Posts: 415
Default

Quote:
Originally Posted by mufisto View Post
Tratovej rekord jsem tam mel asi 10 minut, nez me prekonal o 0.1s nekdo jinej behem maraton zavodu (1/2 platil nas zamestnavatel, kez by se to dalo zopakovat). Ale casy behem maratonu byly uplne jiny, nez kdyz se jezdi jen 10 minut. Zas tak dobrej nejsem. Je to hodne o tom, jak jsou pripraveny kary, jaky je pocasi a jaky jsou obuty pneu. My jeli jeste na zimnich, pritom uz byl brezen a relativne teplo. Ten den jsem si vylepsil cas o 2s! Ted by tam mela probihat soutez o H-D, ale nevim detaily.
Mám takovej dotaz, kolik si m?l na starejch papírnách, než je zav?eli? A jak si to zajel, jestli v zim? nebo v lét? a jestli na zimních nebo na letních a taky kolik vážíš?

Já jsem chodil ke konci tak na jednu dv? jízdy jednou za p?l roku, a poslední ?as jsem jel v kv?tnu 2011, tenkrát ješt? 87kg (te? bohužel 92 ). PB ve druhý 17ti minutovce 49.717s, pr?m?r z jízdy (20kol) bez prvního a jednoho p?esminutového kola, když jsem ?ekal na kamaráda 50.286, 5 kol pod 50.055. Tak bych cht?l kone?n? zjistit, jestli to je good vzhledem k okolnostem, nebo jestli jsem po?ád sušenka?

Co jsem se ptal mechanika na ty rekordy, tak ?íkal, že všechny ty brutal ?asy pod 49s se jezdili v podstat? jen p?i maratonech a spíš v zim?, kdy ty káry líp jedou.

Kolik si tam m?l teda svoje absolutn? nejlepší kolo a kolik si jezdil p?i bežný (10-20min) jízd???

PS: V Chebu s vlastní károu pouští. Jezdíme tam s klukama dokonce i na motorkách, ob?as nás pustí i s motárdama dohromady, s t?ma slabšíma kusama si dob?e zazávodím - viz foto.

Je to myslim standardn? tak, že 15minut jede p?j?ovna, pak závodníci s vlastníma motokárama, pak zas p?j?ovna a posledních 15min motorky.
Attached Images
File Type: jpg HornetYpsilonka.jpg‎ (73.7 KB, 38 views)
__________________
Belda_CZ is offline   Reply With Quote