View Single Post
Old 14.10.2011   #20
Ryko
Member

 
Ryko's Avatar
 
Join Date: 4.6.2007
Posts: 148
Default

Tak som si narychlo presiel tu prezetnaciu a podla mna to vyzera uplne skvele... Ak som to spravne pochopil, je to business, ktory bude tvoreny a bude zarabat na zaklade ludi, ktori budu v komunite, cize potencialne nas vsetkych... staci zaplatis clenske... a v pripade ze c.a.r.s. bude uspesne, pripadne ako teamovy clen vytvoris napr. kvalitny sposplatneny mod alebo vyhras pretek, kde sa budu zarabat realne alebo ingame peniaze... cize nieco medzi systemom druzstva a trhu... a cim vacsie clenske, tym vacsie pravomoci a moznost hovorit do toho, co a ako bde vyzrat a fungovat...

Mne sa to zda ako velmi ferovy podnik a nie ako vyciciavanie penazi... je podla mna uplne logicke, ze ked niekto napr. vytvori prvotriedny mod a stravi na nom dlhe dni a tyzdne, tak je na nom, ci si povie, dam ho komunite zdarma alebo si svoju pracu cenim natolko, ze ho spoplatnim... Alebo dalsi priklad - spravit ligu, kde sa bude platit startovne a to sa potom ciastocne vyuzije na platnu organizatorom a tiez na peniaze pre vitazov... moznosti je vela...

Na papieri to teda podla mna a podla mojho chapania vyzera velmi nadejne...

Last edited by Ryko; 14.10.2011 at 10:17.
Ryko is offline   Reply With Quote