View Single Post
Old 23.9.2011   #2
Ryko
Member

 
Ryko's Avatar
 
Join Date: 4.6.2007
Posts: 148
Default

Tak to neznie velmi dobre s nemoznostou akehokolvek kontaktu v oficialnych pretekoch... pokial viem, tak prave tu sa daju zarobit peniaze, ktore sa potom daju pouzit na nakup dalsieho obsahu...
Neviem ale presne ako cely system odmenovania a kupovania funguje (max. sa da myslim zarobit 40USD), pre mna aj ako zamestnaneho cloveka so slusnym platom je iRacing cenovo stale dost vysoko... 100USD rocna licencia a kazde dalsie auto, resp. trat 12/15 USD navrch, to su slusne peniaze a celkom slusny business... zeby dalsi dokaz o tom, ze je to US orientovany sim a amerika je orientovana na business a money very much?

Byt niekym, kto jazdi hodiny a hodiny denne a je to jeho hlavny konicek, tak by som financie urcite neriesil, to ale nie je moj pripad...

Podme ale spat k iR. Kazdopadne je tam par aut a trati, ktore by stali za zakupenie ak by som mal licenciu, ale stale je tam velmi slaby vyber znamych svetovych trati a vacina su pre mna nezname americke okruhy... aspon ze tam je suzuka a spa...

Takze z mojho pohladu ma iRacing dve vyhody - moznost vybrat si auta, ktore by som rad jazdil a zbytocne nekupovat to, co ma nezaujima a tiez asi ta najdolezitejsia, iRacing ma mega komunitu... tu by som mal ale otazku, ci jazdi dost mimoamerickych ludi, aby v nasom vecernom case bolo dost ludi online, kedze vtedy su amici v praci

Co sa tyka nevychod - pre mna urcite financie, neustale platby a tiez vyber trati a podla toho co pise Gotha v oficial pretekoch asi az prehnane prisne pravidla co sa kontaktu aut tyka... hm, a este je tu dojem z rychlosti o ktrom pise Gotha, podla mna dost podstatna vec pre celkovy pocit z jazdy...

Uvidime, asi sa necham zlakat a za tych par dolarov skusim na tri mesiace zakupit licenciu (neviem do kedy presne prali akcia), aspon sa nam skrati cas cakania na rFactor 2, kedze terajsi rFactor ma z hladiska fyziky velmi nezaujal, skusal som viac krat, ale pocit z FF a prenos gripu pneu na trat - tu podla mna s ostatnymi simulatormi zaostava, aj ked je to mozno dame konkretnym modom, ale tym uz sa zaoberat nemusim, kedze velmi ocakvana dvojka je na ceste...

A u nkPro urcite zostanem, a ked uvidim plnsie servery s dobrou kombinaciou (co je momentalne sporadicke), tak hned klikam na join...

Last edited by Ryko; 23.9.2011 at 09:17.
Ryko is offline   Reply With Quote