View Single Post
Old 16.9.2009   #1828
Agarash
Moderator

 
Agarash's Avatar
 
Join Date: 25.7.2004
Location: Pelh?imov
Posts: 1 996
Default

Quote:
Originally Posted by Spangler View Post
Mel bych dotaz: Proc radeji nevezmes auto a nezajedes si nejakou amaterskou rally (Milovice, ...), kde se muzes vyblbnout bez relativniho nebezpeci, ktere ti hrozi na silnici? Imho idealni reseni pro lidi, kteri radi spechaji.

Vsimni si taky prosim, ze zbytecne hrotis situaci a davas podnet lidem, aby ti opet na to neco napsali

konkretne myslim toto:



Abych nebyl za svateho, tak taky nejezdim vzdy podle pravidel, ale kdyz uz rychle, tak vzdy tam, kde riziko je nejmensi - rozhodne nemam v planu jezdit stylem NFS Underground jako ty. Jezdit jako prase v beznem provozu neni frajerina, neni to ani obdivuhodne, prakticky to zvladne kazdy lepsi ridic.

Aneb jak rika kolega z prace -> Jezdim tak, aby si ostatni nerikali, ze jsem pyca.

Zkus si na tohle vzpomenout az nekdy zase pojedes...
Má pravdu chlapec....

Quote:
Originally Posted by [F&F]Troy View Post
Jo ty voe....

Sorry ale zajímavá je jedna v?c.... Projezdil jsem k?ížem krážem celou evropu. A nikdy se mi nestalo, že bych n?kde n?co podobného musel d?lat.
Všude všichni normáln? respektujou pravidlo jsi rychlejší a daj ti prostor, Já osobn? s tím taky nemám žádnej problem, prost? když to jde tak uhnu a ne?ešim že je tam 80 a on jede 100... A u nás t? blokujou a d?laj x dalších sra?ek. Ale jasné já jsem ta ****.

Víš mám fakt docela dost práce a na r?zných místech v Praze. Proto kolikrát celkem sp?chám..... Bych t? cht?l vid?t po p?l roce......bys už možná mluvil trochu jinak, než takhle.

Když jsem videl tvoje vymazlený videa, tak te o?ividn? nic netla?í....

A amatérská rally. Nic bych si nep?ál víc v život?, než si takhle n?kde zazávodit. Bohužel nemám tatínka ani maminka, který by mi dávali prachy a na vše si musim vyd?lat..... NA to fakt nemám...
...ale namontovat kameru do auta a tocit picovkny stihas. A zkus si nekdy zmerit cas, za jak dlouho ujedes danou vzdalenost, kdyz prasis a za jak dlouho, kdyz dodrzujes predpisy. Po Praze to nemuze byt rozdil vic nez v radu minut = doba montovani kamery, cigaro, pokec s kamarada. Ja to mam zmereny na trase Podebrady - Pelhrimov, kde je krom D1 minimalni rpovoz. Total prasecina v obcich 70 - 80 mimo 100 - 120, dalnice 150. Cas jizdy 1h 17minut a kdyz jedu 50-90-130, tak je to 1h 30minut presne. Rozhodne bych se ale tou rychlou praseckou jizdou nikde nechlubil. Spis se za to stydim. A co ja osobne uplne nejvic nesnasim je, kdyz me nekdo predjede pres plnou, malem se srazi s protijedoucim autem a po 200m odboci na uplne totalne vedlejsi silnici. Samozrejme v obou pripadech musim slapat na brzdu abych do nej nenapalil.

Prijde mi, ze sem ty videa davas, protoze vis, ze to tu vetsinu lidi nasere a pak te bavi cist jejich reakce
__________________
I used to live for speed. Now iRace. www.nfinityesports.eu

Last edited by Agarash; 16.9.2009 at 15:08.
Agarash is offline   Reply With Quote