View Single Post
Old 4.2.2008   #1
Spangler
LFS Guru

 
Spangler's Avatar
 
Join Date: 30.1.2006
Location: Kutná Hora, Praha
Posts: 3 251
Default Týmová bitva tiskovka XRG@AS7R

Jednoznacne ty nejlepi zavody v tomto serialu a jedny z nejlepsich vubec. Opet se potvrdilo, ze pomala auta = super zabava.

Ackoliv jsem jel opet bez treningu (par kol dnes) tak celkove velka spokojenost...

Quali: Celkem nuda, nejak jsem si jeste nezvyknul na kombo takze nakonec 8. flek (? +/-) se stejným ?asem jako Losak zamnou.

Race1:
Start se pomerne povedl, super souboje s bezhlavym Losem a s Mirim, drzel jsem se vicemene na stejne pozici, ktera byla i konecnou, 7. Celych 6 kol jsme jeli ve vlacku, to se mi stalo poprve

Race2: Start z 1. pozice znamenal nepodelat T1, kterou jsem bez udiveni podelal a svezl se po travnicku, coz me stalo drahocena mista. Opet nadherne souboje s Mirim a nakonec s Attim, ktery se me drzel zuby-nechty. Nastesti jsem ho za sebou udrzel a tim si vyjel pekne 6. misto.

Long: Od zacatku do zhruba poloviny super souboje s Polym, u ktereho jsem vedel, ze je rychlejsi a ze me nakonec stejne predjede. Nicmene jsem se nechtel nechat dat a drzel sec to slo. Nakonec rozhodnul pit, ve kterem jsem ccaa o metr prejel vyhrazene misto pro mechaniky a se stratou cca 2s vyrazil za ujizdejicim Polym. Po par jezdeckych chybach jsem se ocitnul ponekud sam, takze me nic nehnalo dopredu coz zpusobilo pomalejsi casy. Probudil me az Loukota, ktery me zacal drze dohanet, mel ale smulu Konecne super 5. misto.

Opet par bodiku pro ALeRT, takze nemusime tolik hnad v poslednim zavodu.

Vrele doporucuju shlednout zaznamy z kratkych zavodu, kdo chyta video, zarucene spickovy material.

Kyotu zdar !
__________________
ACTUAL LINUX e-Racing Team
http://lfs.actual.cz

Last edited by Spangler; 4.2.2008 at 22:24.
Spangler is offline   Reply With Quote