View Single Post
Old 20.8.2007   #5
Spangler
LFS Guru

 
Spangler's Avatar
 
Join Date: 30.1.2006
Location: Kutná Hora, Praha
Posts: 3 251
Default

Jelikoz jsem pocital s Gabelem, ze UFR pojede, nejak jsem ne nepripravoval a podvedome doufal, ze to nespadne...spadlo... UFR nemam rad, pixla s vykonym motorem. Nakonec jsem tedy jel...

Quali: R3 na zadni naprave nebyl dobry napad. Ke vsemu v 2. kole kdy jsem mel rozjety mekne PB mi po "eu reouge" vjel do cesty o kolo z5 Chvaty... crash... zastavil jsem se shodou okolnosti u prevraceneho Kida a uz mi podvedomi rikalo, ze PB nezajedu, protoze jsem se ho snazil 2x prevratit zpet na kola... marne...
Celkove asi 3. od konce s casem opravdu podprumernym oproti treningu.

Sprint1:
Pomalu jsem se prokousaval vpred. Mozek mi obcas nepobiral kolem letajici auta z hromadnych crashu... nadherne souboje se Sonykem, opravdu jsem si to uzival, nakonec jsem nad nim v posledni zatacce vybojoval flek, ale na rovince po posledni zatacce se v momentu opet stasla hromadna nehoda, snazil jsem se vyhnout vlevo, ale Devilstorm popojel(nechtene) smerem do moji naplanovane cesty a ja ho sejmul> bouda a nasledne odstoupeni

Sprint2:
Opet odzadu, tentokrat jsem mel na crashe ostatnich stesti a vzdy se vyhnul a nahnal spoustu mist... nevim co vic dodat, snad jen ze se omlouvam Chaosovi za posledni zatacku (opet), kde jsem z prujezdu eou rouge nabrah hodne hliny a snazil se jeste rychle nahnat cas pred rychle se bliziciho Chaose, bohuzel jsem to asi moc neodhad, pokud vim, ke kontaktu nedoslo, ale zjevne musel Chaos brzdit a vjel mim trat. Celkove 9. flek)

Long:
Start a opet jsem krasne vyuzil T1 k predjeti hodne vozu. Asi 7 kol jsem jel na 3. nasledne 2. fleku, po predjeti od Krpase a jinych, jsem si pekne zabojoval s Devilstormem (mame na sebe nejake stesti) a nasledne se kvuli pneu propadl. PP kolo mi uz odsluhovalo a proto dalsi propad. Opet 9. ale vzhledem k odpojenym zavodnikum to nebude tak hrozne...

Dekuju za super zavody a omlouvam se za mensi stouchance.
Tesim se na pristi podnik a jelikoz mam na podobne veci stesti, pojedu zase to co nechci
__________________
ACTUAL LINUX e-Racing Team
http://lfs.actual.cz
Spangler is offline   Reply With Quote