View Single Post
Old 27.3.2014   #263
Zdenek CZE
Senior Member

 
Zdenek CZE's Avatar
 
Join Date: 26.8.2008
Location: Plze?
Posts: 1 497
Default

Quote:
Originally Posted by bavorak View Post
Tak ma tatik potesil k promocii tym najlepsim darcekom aky sa dal. A aspon ma to bude motivovat pracovat, aby som si na ten caterham co najskor aj zarobil. Vyzdvihnut si ho pojdem samozrejme do Prahy, ale ja sa v okoli vobec nevyznam. Kde by ste doporucovali ist aby som sa zabavil? myslim tym nejake pekne okresky, malo aut. Ja som sa pozeral na Jizni Cechy. Tam som bol asi iba raz ako decko a velmi sa mi to tam pacilo. Len neviem ako je to tam co sa tyka ciest.

No celkovo by som ocenil keby ste mi (domorodci) vedeli poradit nieco na okoli, kde by som si to naplno uzil Vopred dik za navrhy
Co o to, n?co bych poradil. Ale to by bylo spíš pro EVO nebo STI než Caterham. Ale jet do Berouna (povinn? si dát alespo? jednou kopec z Berouna do Železný, jezdí se tam závody do vrchu) a z Berouna pak Nižbor, na k?ižovatce silnice 116 a 201 se vydat na Sýko?ice, Zbe?no, K?ivoklát, po?ád po 201 podél Berounky, na k?ižovate 201 a 233 se vydat vlevo sm?rem na Zvíkovec, tam si dát n?kolikrát místní klikatice (jezdila se tam amatérská rally s p?kným názvem Rally Monte Ch?í?, ne náhodou tam je to Monte). Ale jak ?íkám, bojím se, že místní povrch bude fakt pro EVO nebo STI, s Caterhamem nevím.

V n?jakém ?asopisu jsem ?etl, kde bylo vybraných pár silnic v ?R pro hezký svezení. Kdybych ho náhodou objevil, hodím to sem.
Zdenek CZE is offline   Reply With Quote