Thread: 1.race tiskovka
View Single Post
Old 27.3.2011   #10
Hanz DD
Newbie

 
Hanz DD's Avatar
 
Join Date: 30.1.2011
Location: CZ
Posts: 96
Default M?j první závod s LFS licencí :)

Ahoj, takže tohle byl m?j první závod s licencí v LFS a jel jsem sám a navíc s TDI

QL: nejhorší vítr, který mohl p?ijít, má strategie R4 v p?edu R2 vzadu se p?i tom v?tru nedala jet, R4 se ani nezah?ály, takže rychle p?ezout na R3/R2 a za?ít kroužit. Zhruba v polovin? kvalifikace se vítr uklidnil, pár rychlých kol … bohužel jsem to asi 11 minut p?ed koncem oto?il v první šikan? na st?echu a konec. V té dob? jsem byl ke svému p?ekvapení (a zd?šení) na t?etím míst?. Nakonec 5tý! Pro m? vynikající, ne?ekan? nejrychlejší FXR …

RACE: Nemám naprosto tušení, jak jsem jel, kde jsem jel a co sem tam d?lal. Prost? jsem jel kolo za kolem až do cíle …

Start závodu byl super – ideáln? jsem v zavád?cím kole zah?ál své R4/R2 a p?esypal jsem se po startu p?es 1dnoho a když už jsem p?edjížd?l p?ed mostem Zabiiho, kterému to uklouzlo, bohužel jsem se dostal do jeho slepého úhlu popravici a on m? v nejvnehodn?jší okamžik mírn? popostr?il, což samoz?ejm? v té rychlé zatá?ce znamenalo smyk, skoro jsem to srovnal, ale to už se p?i?ítili další jezdci a jeden z nich m? trefil, což samoz?ejm? znamenalo efektní skoro hodiny a tak jsem zp?sobil srocení dav? .
Sice poslední, ale nic nebylo zdaleka ztraceno …

(Koukám na záznam a tam je ten okamžik, jak skoro vrážím do zdi a nevíte co se stalo – Hofner s ?erveným FXR jsme jeli bok po boku, bohužel do m? lehce str?il když jsem zatá?el skoro u zdi, takže jsem to ubrzdil za použití uší … mohl nechat prostor, nevím ale kde byl v tem okamžik, nevid?l jsem ho ani v zrcátku, takže si nest?žuji – v tom kole na za?átku jsem bojoval s modrým s XRR a ten m? lagoval což bylo nep?íjemné, když jsme jeli nat?sno, na rovince to zalagovalo a došlo k lehkému kontaktu a pak v t?ch esí?kách dostal smyk a já byl nalepený t?sn? za ním, ta zatá?ka mi jde, a necht?n? jsem do n?j ješt? v tom jeho po?áte?ním smysku str?il, ?ímž jsem mu ten smyk doza?ídil :/ sorry …)

Ale pak p?išla katastrofa: nevím, co se stalo a jak se to stalo, ale v esí?kách v druhé ?ásti trati, v té poslední rychlé zatá?ce p?ed tou ostrou a tím vjezdem na obrubník jsem se n?jak záhadn? p?evrátil (nikdy p?ed tím se mi to tam nestalo) a metal efektn? (ale neefektivn?) kotrmelce. 2x se zdálo, že dopadnu na kola, nakonec to dopadlo nejhorším možným zp?sobem – z?stal jsem na st?eše u svodidel. Bohužel PC nebyl p?ipraven, jak vidím ze záznamu …. PC se pak dlouho neda?ilo m? oto?it, a když už se mu to kone?n? povedlo, tak jsem m?l dod?lané auto tak, že auto nezatá?elo nikam … takže restart do box? pro m? … - Automaticky jsem po?ítal tedy kolo zp?t, Ale bylo jedno nebo dv???? -

Samoz?ejm? od toho restartu m? po?ád svítilo Modrá vlajka(neustále) ale já nev?d?l koho poušt?t, navíc jsem byl rychlejší než mnoho FXR, takže jsem prost? jel – tímto se omlouvám, pokud jsem n?koho zdržoval, ale nevím, co jsem m?l v té situaci prost? d?lat . ?ást závodu jsem byl na ?elních pozicích na trati (samoz?ejm? + to kolo(?) ztráty …

Pak byl na trati další SC, tak jsem ho p?edjel a tím bych se tedy m?l dostat o to jedno kolo zp?t do stejného kola jako ostatní, ne?? To jsem si myslel tedy. TÍMTO SE CHCI OMLUVIT, POKUD JSEM N?KOHO ZDRŽEL A BLOKOVAL, VÍM O JEDNOM FZR co si st?žovalo UR?IT? ale v té dob? jsme se Zabiim (byl na prvním míst?) a já za ním , vsem ujízd?li – MODRÁ VLAJKA MI SVÍTILA DÍKY RESTARTU POKAŽDÉ, KDYŽ BYL N?KDO ZAMNOU, A? BYL RYCHLÝ NEBO NE.


Pak si ale pro zm?nu postavil hlavu internet a s kolegou Zabii nás to vykoplo (?as závodu byl 4:25 ale nevím kolikáté kolo, m?l jsem tam ten restart) . Takže další kolo. Podle m? jsem tedy m?l asi tedy 2 kola ztráty. Nicmén? 2x vyjížd?l SC a 2x jsem jej p?edjížd?l. Konec závodu byl vyložen? maglajz. 8 minut p?ed koncem jsem dohnal startovní pole a mám za to, že jsem díky p?edjížd?ní SC byl ve stejném kole jako ostatní (fakt nevím), povedlo se mi na?asovat zastávku, m?l jsem to ideální, pak m? pod žlutou za SC kdosi p?edjel (n?jaké FZR), nevím pro? ale nikoho plšího nep?edjížd?l. Pak se tam po úvodní pasáži n?jak všichni srazili, tak jsme to projeli a pak jsem p?edjel i toho, kdo m? p?edjel na žlutý a vrátil se tak na pozici, p?itom jsem ho ale ve slepém úhlu pravd?podobn? trefil, jak ukazoval záznam, ale já to nevid?l lagovalo takže vážn? sorry, nicmén? už se to stejn? dojížd?lo za SC … Nevím kolikátý jsem dojel, kolik kol, nic …


Musím ?íci, že t?ch 6 hodin se nakonec v pohod? dalo vydržet, ani jsem nevstával, nicmén? závod byl pro m? dost nep?ehledný, nev?d?l jsem koho pak poušt?t a koho ne Ale byl to pro m? první závod s licencí v LFS, tak Takže vážn? sorry za zmatky, co jsem d?lal, ale jinak se mi s vámi jelo dob?e, díky moc za super závod a sorry za velkou propagaci na DDWorld.cz, moc lidí na streamu ...

Pro po?adatele: m?l jsem nehodu, nevím, co jsem ztratil, musel jsem se restartovat do boxu – vím, že m? 1x míjel SC, když jsem se oto?il (byl jsem p?vodn? 5tý) a pak m? míjel v okamžiku, kdy jsem se restartoval do box?, pak jsem pozd?ji 1x p?edjel SC, pak m? to vykoplo spolu se Zabiim, pak jsem ješt? p?edjel ješt? 2x SC o kolo (poušt?l m?). Nevím o tom, že by m? n?kdo dával v závod? na trati kolo …
__________________
DDWorld.cz - O PC, technologických novinkách, IT, Internetu a PC hrách - www.DDWorld.cz - nejv?tší nezávislý uživatelský IT magazín v ?R/SK

Last edited by Hanz DD; 27.3.2011 at 04:56. Reason: oprava chybek
Hanz DD is offline   Reply With Quote