View Single Post
Old 11.1.2014   #600
Puma ///
Member

 
Puma ///'s Avatar
 
Join Date: 15.1.2013
Location: Slovakia
Posts: 403
Default

Quote:
Originally Posted by Superobo View Post
ja o oculus rift velmi vazne uvazujem, pretoze na racing to bude uplne idealne. clovek s tym bude mac pocit, ze realne sedi v danom aute.
len som velmi zvedavy s akym rozlisenim bude pracovat finalna verzia. cital som, ze pre oculus by bolo malo aj 8K rozlisenie, no neviem. terajsie 720p je vraj velmi nizke, je prilis vidno mriezku jednotlivych pixelov. najnovsie predstavena verzia ma asi 1080p, ale oficialne to nepotvrdili. kazdopadne z toho mala co som cital ludia hovorili, ze je to s detailami ovela lepsie.
preto to tu spominam, lebo v lfs, ac a v podstate hocijakom racingu clovek potrebuje co najvacsie rozlisenie, aby co najdalej dovidel, aby bolo krasne vidno, ze sa blizi zakruta.
na to je pre oculus v podstate malo aj 1080p. pretoze dane rozlisenie je rozdelene na polovice pre prave a lave oko, a navyse cez sosovky sa pohlad sustreduje iba na cast displeja.
ja si teda pockam na finalnu verziu a na reakcie ludi. a ked sa ukaze, ze je to super a da sa s tym bez problemov jazdit, tak to kupujem
HOWG suhlas
Puma /// is offline   Reply With Quote