Thread: "kokpit"
View Single Post
Old 14.4.2010   #86
petervsp
Newbie

 
petervsp's Avatar
 
Join Date: 4.1.2009
Posts: 35
Default

Jaj uhly! No to ano, jednoznacne dokonale suhlasim ze TN to maju uplne nahovno. Ale zaroven uplne zdielam nazor s GothaR. Ved prave to je tam klucova vec. Keby si ich mal vsetky v rovine, tak suhlasim ze by si videl prd na tych bocnych, mozno tak negativ. Ale oni su pootocene aby ta vo vhodnom uhle obklopovaly dokola, takze z toho hladiska si tam ako pozorovatel v strede a v podstate pozorujes kolmo vsetky monitory a nie sikmo. Je jasne ze hlavou a okom pozeras rovno dopredu, ale aj v tom zornom poli ked ich mas na boku, tak od tvojho oka tam tahas kolmicu na tie monitory, alebo teda iba velmi mierne narusenu kolmicu. Takze toho pozorovacieho uhla by som sa neobaval, to som si aj vydychol ze to nebol dajaky zavazny problem koli comu nie TN. Tak u bocnych ostavam pri myslienke s TN, aspon teda co sa mna tyka.
No a ja som ten stredny nechcel TN nie koli pozorovacim uhlom (hoci toto moje S-PVA ma takmer 180 stupnov, brutalne je tam vidim vsetko jasne aj totalne z boku sikmo), ale kupoval som to hlavne koli farbam a kvalite obrazu. Lebo tie TN nemaju nativne 16777214 farieb, a teraz neviem presne ale takych mozno 2miliony sa tam generuju elektronicky, a to mi moc vadi, vnimam to, a nie je to pekne. Zase to je o tom oklamani mozgu a vnimani toho ako celok ako to nas mozog spracovava. Jaj to som este nekopiroval. Tak to bude nasledujuci prispevok, uz to mam v TXT, tak to sem hodim.
__________________
Game Controller: Frex GP Motion cockpit with analog Handbrake + Logitech G25 900° with Shifter and Clutch and LoadCell Brake + TrackIR 4 + Dashboard + Outgauge/Tachometer
petervsp is offline   Reply With Quote