View Single Post
Old 4.6.2007   #10
jet
LFS Guru

 
jet's Avatar
 
Join Date: 22.7.2004
Location: hk
Posts: 2 643
Default

qual
vitr jak prase, foukalo to po smeru cilovky, takze do t1 se jelo snad o 20kph rychleji.. no to bylo hotovo. hirosima hadr. porad mi to nekam ulitavalo.. nakonec jsem nezajel zadne dobre kolo, takze 4 misto.
sprint
start se mi povedl upravdu nad moje ocekavani, takze jsem se posunul pred oba dva draky z PMT hned v t1 a pred sebou uz jsem tlacil jen silhanka. ten mi podlehl hned v druhem kole, kdyz se mi o milimetry povedlo zachytit jeho vetrny stin a vytahnout se pred nej. pak udelal nejakou chybku, takze jsem odkrouzil zbytek nikym nerusen. 1.flek.
long1
start opet ze 4. pozice podle vysledku kvaldy, se celkem povedl. uz nevim presne, jak bylo poradi, ale za par kol jsem zdolal oba PMT a silhanek se sam vyradil chybou v prostrednim sektoru. takze 1. flek.
long2
protoze je start do posledniho dlouheho zavodu s obracenym rostem, startoval jsem az uplne jako posledni, z 25. mista. cekal jsem, ze budou nejake kolize atd, proto jsem jel obezretne. presto se mi po sikane nepodarilo vyhnout nerizene FXR strele a skoncil jsem v nekolikanasobnych hodinach vedle trate, coz znamenalo opet posledni (nebo predposledni) misto.
nevzdaval jsem vsak nic, a jal se stihat zbytek pole. moji krasojizdu zhatil az pan rosa, ktery jezdi, omluvte ten vyraz, jako naproste hovado. v posledni zatacce jsem se ho pokusil predjet zvenci, uz jsem byl pred nim, ale najedou prd a byl jsem v hodinach. pan rosa me bez uzardeni otocil a pelasil pryc. v tom okamziku se ve me zacla varit krev a prepnul jsem do force-hotlap modu. pana richarda r. jsem za par kol dojel, a radne a s cistym svedomim oprasil v t1 a zbavil se ho jednou pro vzdy. pak jsem chvilku krouzil s robertem v patach a dotahl se na r.fila. prvni pokus o predjeti moc nevysel, ale zustal jsem viset za nim a tak jsem to zkusil hned po sikane draftem na rovince. jake vsak bylo moje prekvapeni, kdyz to do me naprosto necekane narval, kdyz jsem jeli presne vedle sebe. nejakym zazrakem jsem to ale ustal, a jelo se dal. v poslednich kolech jsem uz potil krev, zajel jsem si best lap a dotahnul se jeste na zborovjana, na ktereho jsem to zkusil v posledni zatacce a cilovou pasku jsme protali temer soucasne. az casomira ukazala, ze jsem byl o nejakych 7 setin rychlejsi, takze nakonec 8. misto.
jeste bych chtel podekoval adamovi stivinovi, ktery me pustil, protoze videl, ze mu to laguje.

na zaver bych chtel pozadat vsechny novacky, aby zvazili, jestli maji na to, jezdit v div1, protoze dnes bylo chovani nekterych opravdu na kickban.

Last edited by jet; 4.6.2007 at 23:30.
jet is offline   Reply With Quote