View Single Post
Old 7.7.2008   #5
caNtwO
Member

 
caNtwO's Avatar
 
Join Date: 17.3.2007
Location: Hradec Králové
Posts: 382
Default

Moje dojmi jsou:

Bomba závody, dlouho jsem si takhle nazazávodil. Hlavn? jsem úbec ne?ekal s tím že dopadnu tak jak jsem dopadl

Kvalda:
7 místo no p?ed závodem bych po?ítal tak 20-30 místo.

Race 1
V podstat? celej závod jsem se držel na tom sedmem míst? a dojel jsem tak i do cíle, i když to bylo možná tak jen o poznávácí zna?ku s KxR Radkem, super souboj a já mu za n?j d?kuju.

Race 2
Start z 8 místa taky paráda, ?íkal jsem si že to musím udržet a nad moje o?ekávání to bylo 5 místo, luxusní peci?ka. m?l jsem dost radost, ale zase na m? tla?il te? zase KxR Bohemian. taky to bylo o kousek myslím že o pulku auta.

Race long
Start z 19 místa snažil jsem se hned drát dop?edu a doplatil jsem na to že jsem nebyl pozornej a d?lal jsem víc chyb ale pak se mi poda?ilo dostavat do p?edu, ve 14 kole jsem zajel do box? sstratexie byla taková (hlavn? netankovat) to by bylo v pohod? ale posouval jsem se a nemohl jsem se trefit na "žlutý ?tvere?ek" a p?íšel jsem o dv? místa, pak se to po?ád st?ídalo a st?ídalo a nakonec jsme dojel na 14 míst? jako nic moc, ale taky dobrý p?es to p?ezevšechno to jde.

Musím pod?kovat kluk?m z KxR jmenovit? Radkovi a Bohemianovi za super ?istý souboje
__________________

ESCARGOT racing team | ALTP CUP | LeGolem | My CTRA | používám nastavení voz? od XEDOX engineering

AMD Athlon 64 X2 Dua l Core 6400+ 3,22 GHz|2,00 GB RAM | Nvidia GeForce GT 220 | Fujitsu monitor 23.

Last edited by caNtwO; 7.7.2008 at 23:43.
caNtwO is offline   Reply With Quote