View Single Post
Old 5.5.2014   #72
Zdenek CZE
Senior Member

 
Zdenek CZE's Avatar
 
Join Date: 26.8.2008
Location: Plze?
Posts: 1 497
Default

Q: Do kvalifikace jsem volil po pauze XFG, bylo to rozumn?jší. Ale m?l jsem najetý asi jen 3 kola, tak to na lepší než 17. ?as nesta?ilo. V záv?ru kvalifikace jsem m?l rozjetý ješt? dv? nejrychlejší kola, ale ani jedno by stejn? na lepší místo nesta?ilo. Ješt? mi po kvalifikaci za?alo blbnout p?ipojení, ale po resetu routeru se to umoud?ilo.

Race1: Po startu jsem si hlídal v zrcátku Kida, necht?l jsem ho pustit na brzdy do T1 p?ede m?, ale p?i tomto jsem prošvihl brzdný bod a na poslední chvíli to hasil i s pomocí ru?ní brzdy, aby se nestalo n?co v?tšího. V úvodních kolech jsem se snažil bojovat s Honzou, volil jsem defenziví jízdu, ale po p?edjetí mi s výkon?jším XRG ujel. V cíli 18. místo, ale dobrá startovní pozice pro druhý závod.

Race2: ?ekal jsem, že letmý start bude chaotický. Ovšem, dle pravidel jsem v?d?l, že bude double a podle toho se zachoval. I díky v?erejšímu tréninku se mi povedl a do šikany jsem najížd?l na úrovni 1. místa, ovšem m?l jsem vedle sebe Substanceho a Dave, od kterého jsem dostal lehký š?ouchnutí a nejvíce to odnesl vlevo jedoucí Substance. Ale chytil jsem dobrý tempo a dokonce se probojoval na vedoucí místo, ovšem n?kdy ve 4. kole jsem dostal další š?ouchnutí od Dave, které m? poslalo mimo tra? a propadl jsem se. Ve zbytku závodu jsem jel dle plánu opatrn? s ohledem na p?ední pneumatiky a snažil se jezdit stabilní kola, dle statistik jsem byl v tomto nejvyrovnan?jší. V cíli z toho bylo 7. místo, které bylo pro m? p?ekvapením, ?ekal jsem totiž velké problémy s levou p?ední pneuamtikou, které ovšem nep?išly.

D?kuji Popelce, že uspo?ádala tento závodní ve?er, bylo to fajn si op?t zajezdit. A co takhle n?kdy dát zase n?jaký závody, hm?
Zdenek CZE is offline   Reply With Quote