Thread: iRacing
View Single Post
Old 8.1.2015   #717
GothaR
Senior Member

 
GothaR's Avatar
 
Join Date: 21.3.2009
Location: Kosice
Posts: 1 279
Default

Ja musim plne suhlasit s Pablom, hlavne v tomto: "Když si koupím krabicový Office, nechci platit ro?ní paušál a když si koupím Office365 v paušálu, nechci si k tomu kupovat ješt? jednotliv? Word, Excel atd."
To je to co mi na iR vadi najviac, vacsinou je totiz prax taka, ze bud si kupim produkt a mam ho na vzdy alebo si platim pravidelny pausal, ktory mi zaistuje plny pristup. Kombinovat to je maximalny zatah na penazenku a nepripada mi to spravne. Keby to stalo 50 € rocne s plnym obsahom, tak by som do toho isiel, pretoze viac ako 50 hodin rocne najazdim urcite, ale zaplatit tolko a mat tam par aut, par okruhov a z toho cca polovica su ovaly, tak to nie je pre mna. iRacing respektujem, rad by som ho jazdil, ale do simracingu nechcem vrazat az take peniaze, zvlast v pripade ked mi takmer 100% uspokojenie prinasa AC. Multiplayer je sice najslabsi z top simulatorov, ale single vyhrava na celej ciare. Vcera som si dal NSX na Nordschleife a mal som pocit, ze nic viac uz v zivote nepotrebujem
__________________
G27
S2 od 17.2.2009
AC od 8.11.2013
GothaR is offline   Reply With Quote