Thread: iRacing
View Single Post
Old 7.1.2015   #714
Pablo
Administrator

 
Join Date: 28.11.2004
Location: Jablonec n. N.
Posts: 2 944
Default

Quote:
Originally Posted by osiwaru View Post
...V podstat? s MP v AC nemám žádnou zkušenost, ale jelikož je veškeré d?ní kolem závod? odkázané na samotnou komunitu, tak ve srovnání s iR to bude o ni?em...
Já zase nemám zkušenost s MP v iR, ale z toho co vidím na YT a ?tu ti musím dát za pravdu, public v AC je bída a lig moc není, nebo ne když máš ?as nebo s tím co chceš jet. Sice se i v publicu dá narazit na dob?e obsazený server, ale na jeden takový p?ipadnou nejmén? 3, kdy t? n?jaký **** o X kol zp?t sejme a to opakovan? a schváln?. U iR prost? už ta cena d?lá selekci, že to nejezdí každý mamlas. U AC taky chybí n?jaký systém ratingu jezdc?. Kicknout potížistu v závod? je prakticky nemožné.
Bohužel cena (respektive dvojí platba) je taky v?c, která mi iR diskvalifikuje. Když si koupím krabicový Office, nechci platit ro?ní paušál a když si koupím Office365 v paušálu, nechci si k tomu kupovat ješt? jednotliv? Word, Excel atd. A hlavn?, n?kdy se k ježd?ní t?eba n?kolik m?síc? nedostanu a p?itom by m? iR stálo víc, než mobil s datovým tarifem, který využívám denn? - možná jsem socka, ale p?ijde mi to neadekvátní. Na druhou stranu mi AC p?ijde neadekvátn? levné, zvláš? když bylo v t?ch slevách, to byl v?bec úlet. Pak se nelze divit, že to jezdí haranti, co to neberou vážn? a pletou si to s GTA.
Pablo is offline   Reply With Quote