Thread: Jaký OS?
View Single Post
Old 17.7.2009   #37
Ghost_CZ
Regular Member

 
Ghost_CZ's Avatar
 
Join Date: 15.3.2006
Location: Plze?
Posts: 910
Default

Quote:
Originally Posted by Pablo View Post
Nebudeš pot?ebovat 64bit XP ovlada?e? Máš je? Jaké aplikace chceš provozovat, že neoželíš ten 1GB? Myslíš, že Profiler bude na 64bit XP blbnout mén? než na 64bit Vist?? Jinak zkušenost s 64bit XP mám nulovou, jen jsem ti cht?l zkomplikovat výb?r
Dobrej post. Už když jsem vid? Vistu na pár po?íta?ích u známých, tak se mi to nezdálo. A te?, po osobní zkušenosti (nejvíc m? do toho navezlo jedno "super" doporu?ení), mam 100 chutí to poslat do pr*ele. Je to krásn? barevný, blikací, paranoidní systém. Opravdu ti, kdo to vyráb?li, museli mít dost pr*el v kalupu. Takže te? se ptám na XP 64-bit, protože je to XP. Na tom systému jsem jel asi tak 5 let bez výrazn?jsích problém?. Vše co jsem pot?eboval, šlo (a hlavn? JEDNODUŠE). Ale Visty... Dob?e, n?kdo m?že ?íct, že W7. Ale co jsem tak ?etl, tak jsem hodn? vid?l "W7 - vytun?ná Vista"... Jo, tenhle systém asi osloví lidi co daj na o?i, ale já bych radši vid?l n?co, co bude vypadat jako W95 a bude brát minimum systémových zdroj? (tak t?eba te? za klidu mi to ukazuje, že si to bere 1,83GB RAM - proboha na co?????). Jo, sice bych mohl oželet tu ramku, ale když už to mam, pro? bych se m?l limitovat? No budu testovat dál, snad najdu n?co, co bude ok. T?eba to budou ty XP 64.
__________________
Dokud se n?co nestane (t?eba jestli B?h sešle S3 na zem), tak nic. :)
Ghost_CZ is offline   Reply With Quote