Thread: Jaký OS?
View Single Post
Old 16.7.2009   #22
Vitr
LFS Guru

 
Vitr's Avatar
 
Join Date: 15.4.2006
Location: P?erov
Posts: 1 507
Default

Quote:
Originally Posted by Ghost_CZ View Post
Sice to s tématem až tak nesouvisí, ale te? jsem narazil na problém. Pot?ebuju hrát lfs se sluchátky. Když mám zaplé repráky, tak je hlasitost ok (ale šumí to jako svi?a). Ale když zapojím sluchátka, tak je i když je vše na max, lfs je dost potichu a už neni kde p?idat volume... Je to Realtek HD, integrovaná zvukovka na desce Asus P5Q3. Neporadíte n?kdo co kde nastavit? Koukam tu a nevidim nic... Ale stejn? je to divný - tohle by m?lo mít mnohem lepší zvuk než na staré desce (p?eci jen ta byla n?kdy z roku 2004), ale fakt to d?sn? šumí, už jakmile mám trochu víc hlasitost (t?eba k filmu). Chyba v nastavení?
Stahni si ve wildich vsechno krome vystupu do repraku popr. sluchatek pak by se melo sumeni omezit - uplne se toho zbavis jen koupi normalni zvukovky Mel jsem to same kdyz jsem jeste pouzival realteka na stare P4
__________________
...ano, dovedu. Dovedu si p?edstavit tém?? cokoliv, protože ješt? v?tší než lidská blbost je lidská hamižnost. Rozpíná se rychleji než vesmír a její síla se konstantn? rovná nekone?nu.
Vitr is offline   Reply With Quote