View Single Post
Old 22.10.2012   #150
JackCY
Regular Member

 
JackCY's Avatar
 
Join Date: 25.4.2007
Posts: 552
Default

Quote:
Originally Posted by mufisto View Post
Udelat kvali s postupem by nebyl problem, ale mam s tim problem ja. Nelibi se mi totiz, ze ti co jezdi pravidelne vsechny ligy maji v podstate postup jasnej a nedostane se na ty, kdo nejezdi zahranicni ligy a v CZ lize jsou nezkuseni. A takhle ty zkusenosti ani nemaji sanci nasbirat. Dokonce si myslim, ze je to odradi a ani se o postup nepokusi. Tot muj nazor.
Tak tohle moc nechápu. Co je p?esn? kvali s postupem? Ta kvalifikace na více ?ástí? T?eba na 2? Nevím na koho by se nem?lo dostat a kdo by m?l být ve výhod? ?i nevýhod?, já taky ligy skoro nejezdim. Když už jsme n?co jeli v týmu tak jsme schytali n?koliks stran pravidel v PDFku a prost? se to lidi musí nau?it ty pravidla a co jak funguje.
Žádný letmý starty a m?n?ní jezdc? tady ale nevidim.

Quote:
Dalsi veci je, jak by se resilo vypadnuti pred zajetim ostreho kola. Napriklad nekdo zalaguje a posle jiny auto na strechu. Dotycny nema zajety cas a uz se nemuze vratit do Q. Znamena to pro nej konec?
Ano v?tšinou je to konec
Tedy já doufám že tady není reset a skoky do garáže povolen.
Jak se to ?eší? Protesty. Penalizace. Apod. a když je to opravdu ošklivé t?eba tak hold pachatel je vy?azen ze závodu a ob?t tím pádem m?že jet.

Quote:
Originally Posted by Popelka View Post
- Je ale problém, že SPR záznam neumí zkontrolovat restriktor, nebo ano?
(Muselo by to být na d?v??e a fair play)
To jsem ješt? nezažil ale taky by to šlo. Fair play... server se prom?nil v BTCC se vším všudy. Už jsem dneska draftoval XRT s XRT a on mi ujížd?l, pro? asi? Ty restrikce chce fakt kontrolovat.

Quote:
Originally Posted by Fast Jarda View Post
D?lat to stylem hotlap kvalifikace jak píše Puma je dobrý nápad (Rovn?ž se to dost ?asto používá), akorát to chce absolutní koncentraci od všech zú?astn?ných. V praxi to funguje tak, že každý jezdec jede jeden outlap, 2 hotlapy a jeden inlap, v moment? kdy jedec 1 jede do prvního hotlapu se na tra? další jezdec a takhle to funguje do momentu, než odjedou všichni.

+ Není problém se sloty na trati.
+ Na ?adu se dostanou všichni.

- Náro?nost na inteligenci n?kterých jedinc?.
- Zabere to t?eba 40 minut ?asu
- 2 hotlapy rozhodují o ú?asti v závod?, ale to k závod?m pat?í.
Toho jsem se radši vyhnul Samoz?ejm? to jde a nebylo by to špatný ale je pot?eba komunikovat a v?d?t co má kdo kdy d?lat. Nejlíp mít to ohlášený na obrazovce a nebo mít n?koho ve sluchátkách.

Quote:
Originally Posted by Puma View Post
Pokud jsi 14 dní trénoval, a nepostoupíš, tak je jistý že by jsi si v závod? stejn? nezabojoval, protože budeš strácet kolo hned po startu...
Hele to má n?co do sebe.

Quote:
Originally Posted by mufisto View Post
Co si vzpominam, tak za tu dobu co LFS jezdim, Jarda udelal jeden cup (letni sranda pohar 2011 s Flamem a Ghostem a prihlasilo se asi 40 lidi (i v den zavodu na serveru bylo 40 lidi) a jelo se zpusobem (dle Jardy volovina volska) kdo driv prijde, ten driv jede. Nechapu, proc se mu tak hrozne moc nelibi, kdyz to sam praktikoval.
Tim koncim s negativnima prispevkama . Mysleno ze ja je nebudu psat
T?eba se ze svých chyb pou?il
__________________
mpwr.JackCY LFSStats v2.1 WIP
JackCY is offline   Reply With Quote