View Single Post
Old 2.11.2006   #5
Novas
Regular Member

 
Novas's Avatar
 
Join Date: 7.4.2005
Location: Jablonec nad Nisou
Posts: 718
Default

videli jste ho!!?? ja jo!! :O on tam byl!! to mi nikdo nevymluvi!!

no nic, konec zbleptu...

quali: 2. misto!!! parada!! Loukota byl jasnej favorit, daval mi na pr*el uz v RcA

sprint: 2. misto!!! parada!! docela me dost znervoznoval M. Kucera (Duuku), ovsem nakonec to vyslo a 2. misto zustalo.

long: tam me ze zacatku stesti neprovazelo... v predposledni zatacce (posledni sotolinova) prvniho kola jsem jel tesne za nekym, ten tuknul do mantinelu, a ja sel jak ovecka za nim (to je moc hloupy, lec casto vidany reflex). odrazil jsem se do dalsiho mantinelu a zezadu do me kdosi tuknul, nacez jsem sel na strechu. obeslo se to bez poskozeni, jen jsem ztratil par mist. jenze, asi se neco hnulo (bo co) a po kazdem skoku se zaveseni poskodilo o 1/5. tim padem mi auto po peti kolech poskakovalo jak koza (jak tu jiz nekdo trefne rekl). musel jsem do pitu a opravdu jsem hodne ztratil. nicmene jsem se pokusil o stihaci jizdu, a postupne jsem se propracoval az na pate misto (ovsem za "prispeni" nekterych lagkicku). pul zavodu jsem pak bojoval o 4. misto opet s panem Kucerou coz byla opravdu libustka! parada! jel vsak opravdu skvele, takze nakonec zustalo u 5. mista, coz vzhledem k zacatku zavodu neni vubec spatne!

jeste chci vyjadrit uprimnou soustrast Loukotovi, ktereho to kicklo cca v pulce zavodu z 2. mista, co je fakt k nasra*i...
Novas is offline   Reply With Quote