View Single Post
Old 4.12.2006   #2
Treglis
Member

 
Treglis's Avatar
 
Join Date: 23.4.2006
Location: Plze?
Posts: 246
Default

trenink: Jelikoz jsem po 5 kolech zjistil ze setup proste 21 kol nevydrzi, jal jsem se ho upravovat. Nakonec z toho vzesel pomerne solidni setup se kterym se mi dobre jezdilo a odjel jsem na nem cely vecer.
qual: Kupodivu se mi oproti predchozim podnikum velice darilo a byl z toho nakonec i PB, 6. misto.
superpole: Cas opravdu tragedie, 7. misto.
race 1: Startovat z prostredka na tyhle trati neni vubec jednoduchy, nakonec jsem se vicemene po chybach souperu prokousaval dopredu na 4 pozici, kde jsem ale dlouho nevydrzel po opravdu ostrych soubojich s protivniky. Auto dostalo po par kolizich docela zabrat, coz jsem poznal na zmene rizeni a v replay pak i na tvaru karoserie . Nicmene se mi povedlo dojet na 5. miste. Musim podotknout ze jsem si tenhle zavod opravdu uzil i pres veskere nesvary. Nadherne souboje s Davidem Brumlou, Danem Michlem a M. Pavlikem.
race 2: Startoval jsem z druhe pozice na vnitrni stope. P. Novotny k memu stesti zvolil v prvni zatacce moc velky oblouk, cimz jsem se na vyjezdu dostal vedle nej a diky vyssi rychlosti pak i mirne pred nej. Cely zavod jsem pak odkrouzil na prvni pozici a na te jsem dorazil i do cile.

Chtel bych se omluvit M. Pavlikovi ze jsem na nej po prvnim zavode tak vyjel. Po shlednuti replaye jsem zjistil ze finalni ranu mi na cilove rovince zasadil David Brumla. Nicmene bych ti i tak do priste doporucil, aby si byl k sobe trosku soudny. Nebot evidentne si mel uz po 10. kole v tahu levou predni pneu = auto nedrzelo na silnici. Nasledkem toho si se myslim nekdy kolem 13 kola otrel pred sikanou v druhem sektoru o svodidla a to te jednak dost zpomalilo a taky si byl mimo stopu. Ja jsem jel porad normalni stopu normalni rychlosti, klasicky najezd do leve zatacky a ty si se zezadu dost rychle a nesetrne vyritil. Tot k nasemu incidentu vse co jsem chtel rict. A jeste jednou se ti omlouvam za to jak jsem po tobe vyjel po zavode.
Treglis is offline   Reply With Quote