View Single Post
Old 4.9.2006   #43
Jardier
Regular Member

 
Jardier's Avatar
 
Join Date: 14.6.2005
Posts: 773
Default

tak napisu takovej reportik z tohohle zavodniho vikendu

kvalifikace : prvni kvalifikace pole position pro prvni zavod s naskokem 0,4 vteriny very happy
2. kvalifikace : jedna chyba tim padem jsem nezajel hnedka dobrej cas a pozdeji uz to nejak neslo takze bohuzel az 3. flek ale i tak gut

1.zavod : nejak jsem necekal ze svetla zasnou tak rychle )) poradatele asi spechali a zaspal jsem tak desetinku a propadl se na 3. flek ale ve 2. zatacce jsem se probojoval zpet na 2. misto... Potom jsem zvolil taktiku ze budu setrit gumy za Michalem Matejovskym a poslusne jezdil za nim a cetl si ho. Pak jsem udelal mensi chybicku a trhl se mi na vice jak vterinku. Potom jsem ho opet lehce dojel ale pripletlo se nam tam auto o kolo a me nepustilo takze jsem docela dost dost ztratil (nechapu cupovej zavod a zadna modra vlajka... demence ). Potom ke konci jsem mel trosku lepsi gumy a zacal opet Michala stahovat a uz jsem si veril ze do cile bych mohl zautocit ale OPET se tam pris**l jezdec o kolo takze jsem opet ztratil protoze modra vlajka nikde a ja pulku stadaku za pomalym jezdcem... takze nakonec z toho bylo to ze jsem dojel 5 desetin za Michalem ,este kolo a mel bych ho, posetril jsem vic gumy

2. zavod : hlidal jsem si start ze 3. mista, tentokrat se mi povedl protoze oba jezdci predemnou se mi ani o cm nevzdalili.. bohuzel jsem mel venkovni stopu a predjel me Kusy jun... ktereho jsem zahy opet predjel jako v prvnim zavode... predemnou bojovala dvojice Matejovsky a Firla a na stadionu v esicku do schwantzovky se nabourali a me nezbylo bohuzel nic jineho nez uhnout az do kacirku abych se s nimi nesrazil (protoze firla se pretocil doleva a matejda se mu taky vyhejbal) a ja se propadl az na 11. flek... o 2 zatacky dal jsem byl 9. a v prujezdu prvnim kolem 8. potom jsem bojoval jako lev protoze jsem chtel alespon neco dokazat pri tomto vikendu a protlacil se az na 3. misto kde jsem nekolik kol krasne a ciste bojoval se Belgickym jezdcem (byvalym jezdcem FIA GT) Fulanem. Ten si me dobre hlidal a bylo tezke ho predjet ale snazil jsem se ho znervoznit a povedlo se on chyboval a ja ho predjel ))) ale v najezdu do posledniho kola mi to tam surove poslal a ja trosku mekej jsem nechtel nic riskovat (protoze vedu sampionat a potrebuju sbirat body) a nechal jsem mu misto na predjeti.... dal jsem se nevzdaval a v najezdu na stadion jsem se mu ukazal v zrcatku a on chyboval a ja ho predjel a dojel nadruhem miste. takze jsem spokojenej ale myslim si ze nebyt karambolu na zacatku zavodu tak jsem vyhral. ale to jsou holt zavody.

Bohuzel jsme zjistili ze mame asi problem s autem protoze ztracim priserne moc na rovinkach a bohuzel (nastesti) to neni moje chyba ... puvodne jsme mysleli ze mam spatne vyjezdy ale zahy jsme zjistili ze naopak a ze je chyba nekde v aute (((

jo a vikend hodnotim docela kladne )) mohlo to byt i o stupinek lepsi ale to jsou holt zavodu vedu docela dobre sampionat pred M.Dolakem o 165 bodu coz je docela super. Uz se tesim na A1 Gp doufam ze tam bude hodne lidi protoze BMW 1 Challenge pojede kolem 27aut !!! z toho 15 jsou jezdci A1Gp !! to bude maso

jo jen aby jste vedeli pro info ... ten rozdil rychlosti byl v 10-15kmh!!! coz je v identickejch autech docela dost... takze vsechno musim nahanet v zatackach
__________________
www.bmw1challenge.com driver
BMW 1 Challenge 2006 CHAMPION
www.commerzracing.com
www.jaroslavhonzik.com
CeRT TEAM
Jardier is offline   Reply With Quote