View Single Post
Old 28.6.2011   #202
Radek CZ
Member

 
Radek CZ's Avatar
 
Join Date: 11.6.2007
Location: Brno
Posts: 342
Default

Quote:
Originally Posted by Tomas Ag CZ View Post
Já nezpochybuji rozhodnutí,ok,jsem vinen,ale výši trestu,ta je v??i ostatním trest?m v poháru za stejný kolize vysoká a perli?ka je,že snad ve všech kolizích si figuroval ty a to o n??em napovídá.
A ke zm?n? po?tu kol jen tohle: nikdy jsem nevid?l,že by se kv?li jezdci m?nil po?et kol jen kv?li tomu že mu auto žere a nevyjde mu to na 100 kol.
A tomu ?emu ty ?íkáš nep?esv?d?oval se ?íká skrytý nátlak,100 kol bez tankování neodjedu tak to nemá význam jezdit.
A nechápu jak nemá význam,sta?ilo kdyby jsi dojel poslední a vyhráli by jste,ale tob? asi o vít?zství nejde.
Vyžádal jsem si vyjád?ení k protestu a myslim že tam máš jasn? zaco máš trest a pro? se rozohdli pro takovou výši. Jinak k tomu že jsem figuroval v protestech. Souhlasím s trestem za první protest na mou osobu, byla to moje chyba, ale v dalších protestech jsem bylo rozhodnuto že jsem za nic nemohl a to že zminuješ že jsem figuroval v posledním protestu, kde máš vinu ty je trochu sm?šný. ?íkej si tomu klidn? skrytej nátkal, ale ve výsledku délka závodu nehrála vubec žádnou roli. Máš pravdu o vít?zství m? nejde, jde m? spíš o prncip, proto jsem prodal protest. Normáln? bych protest vubec nedával, sta?ilo by up?ímný sorry. Ty jsi však ud?lal pravej opak a za?al jsi rozhlašovat jak jsem t? obouchával celej závod a vymlouvat se že to byl jenom závodní incident. Mužeš to brat jako lekci že závody jsou trochu o chování. Poku? si chceš hrát na chudá?ka že vám chcou všichni uškodit, tak se zamysli jak jsem s tohodle cupu ve výsledku vyšel já.
__________________
Hanz DD fan (Destruction derby World)
Radek CZ is offline   Reply With Quote