View Single Post
Old 21.2.2010   #6
Tomas Ag CZ
Regular Member

 
Tomas Ag CZ's Avatar
 
Join Date: 8.3.2008
Location: St?íbro CZ
Posts: 567
Default

Tak kvalda mi vyšla na 10. místo,tak jsem po?ítal že bych se mohl v R1 na 10. míst? udržet,ale poda?ilo se mi dostat na 8.místo a držel jsem ho zuby nehty p?ed Gotharem,toužil jsem startovat z 1. místa a splnilo se.

V R2 super start a s Jardou jsme ujeli celému poli.Sám jsem se divil,že jsem udržel první místo dlouhých 15 kol a odolával Jardovi,pak p?ifr?el Francek a nem?l se mnou moc práce:-).Pak jsem bojoval o druhé místo s Jardou,kterému dýchal na záda Jirka.
Jarda pak m?l nehodu s Masterfullem a byl za mnou Gepas a Jirka.Gepas m? samoz?ejm? p?edjel stejn? jako Francek na rovince a nem?lo smysl n?jak bojovat v poslední šikan? a riskovat kolizi.A v posledním kole m? p?edjel i Jirka.
Jsem sám p?ekvapen s umíst?ním v obou závodech,Jirka jel skv?le a moje 8. a 4. místo je super.Op?t se mi vyplatila má defenzivní jízda a t?ší m? že i rychlejším jezdc?m jsem dokázal odolávat a ješt? více m? t?ší pochvala od Vás Ufon? za dobrou jízdu.
Super závod :-)))
__________________
Asphalt guys
asphaltguys@asphaltguys.cz
S2 licence od 03.2009
Asphalt guys facebook
Volant:Logitech G27
PC:Zákl. Deska MSI ZH77A-G43,CPU Intel Core i5-3470K 3.4 GHz,16 GB DDR3 Ram,Graf. karta MSI GeForce GTX 560Ti Twin Frozer II OC 1 GB DDR5 Ram 256 bit,zvuk. karta ext. Nativ Instrument Komplet Audio 6,monitor BenQ G2220 22" Full HD,systém Win 7 professional 64 bit

Last edited by Tomas Ag CZ; 21.2.2010 at 23:32.
Tomas Ag CZ is offline   Reply With Quote