View Single Post
Old 8.4.2013   #53
JackCY
Regular Member

 
JackCY's Avatar
 
Join Date: 25.4.2007
Posts: 552
Default

Kapitola 2

7. kolo dochází k souboji s Beldou, v šikanách ho nechávám tam vím že to bez pedál? moc nedám. Za výjezdem vracáku se dostávám na vn?jší a tam já nerad vím že to tam klouže a nerad bych hrabal písek. Snažím se tak za?adit, jízdou na vn?jšku jsem ztratil a Belda využívá ší?e trat?. V rychlém pr?jezdu zatá?ek se dostávám hodn? blízko, Belda chybuje a driftuje, ?ukám ho protože jsem blízko a drift ho zpomalil, našt?stí to ustál. Do dalších rychlých ubírám a za?azuji se. Že by op?t ?ekání na mojí p?edjížd?cí zatá?ku? I když p?edjet musím brzy nebo? Belda m? brzdí a pr?jezdy jsou pomalé, velice snadno ho dojíždím v n?kterých ?ástech až ho skoro naberu. Moc brzdíš Belda. Výjezd na rovinku, Belda kazí nevyužívá ší?e trat? a na výjezdu ho to vynáší až do trávy. Krátký draft, vnit?ní, no znáte to
Op?t tam nechávám pro jistotu 2 jízdní pruhy pro Beldu. I když tentokrát pod plynem chytám na výjezdu trávu ale nic co by myšák neukli?koval.

7. kolo 1. a za?íná p?epínání režimu.
Jízda bez nikoho p?ed sebou není žádný med, moc mi to nejd?íve nezrychluje a musím se snažit více soust?edit nebo? nemám na trati co sledovat a tak m? to samo nenutí se na jízdu až tolik soust?edit jako když jsou souboje. Za mnou je ur?it? Klouczech a náskok od davu jsem všechen ztratil p?i souboji s Beldou. Snažím se zapamatovat si abych jel co nejrychleji to jde, získal náskok a p?i nejmenším urval t?ch pár bod? za nejvíce vedených kol. Také to kazím, ?adím zbyte?n? 6, pak už m? tuhnou prsty na klávesnici a když si je chci protáhnout, ?uk op?t šest omylem, no našt?stí to nebylo tak hrozné v tom moment? a 6ka to utáhnula. Pak už jsem skoro každé kolo m?l mali?kou chvili?ku kdy si uvolnit prsty na rovince ale moc toho ?asu nebylo. To ma?kání plynu je namáhavé pro delší jízdu aby toho nebylo málo krom? koncentrace. Ale vychází mi to a jedu co m?žu abych se vyhnul výpadku a zpomalení, chyb atd. nejlepší je jet co to jde a nicnešet?it na nic ne?ekat, zbyte?n? nezálohovat pozici kv?li náskoku ale jet co to jde až do cíle. Tak se mi i da?í, jízdu zlepšuji postupn?, dokonce porážím své PB a celkov? jezdím asi ?asy t?sn? nad 15. Musím pak kouknout na replay. Ghost nevím kde vypadl a Klouczech se n?kde zdržel nebo další kolize. Ze za?átku náskok nemám pak ale vidím za mnou se to trhá pronásledovatele stále mám a drží na mé úrovni. Netuším ale kdo to je, asi Doležal/Klouczech a podle replaye tomu tak je. Tempo se mi da?í držet a za mnou dochází k souboj?m. Ghost asi n?kde odpadl jinak už by na m? dávno fun?l. Bavorák se nejspíše zasekl v davu nebo bojuje aby se ke m? dostal. Náskok si držím, jedu dostate?n? rychle a to m? drží v pozornosti a jízda se mi tak zlepšuje. Chyb je tam ale hodn?, špatné pod?azení, driftování, atd. Podle replaye se ale bavorák p?ibližuje, pomalu ale p?ibližuje, v závod? jsem nesledoval jen podle mapy vid?l že náskok je stále podobn? veliký v pozd?jší ?ást závodu.

první místo, náskok udržen, spokojen

K mému p?ekvapení najednou v pitu bavorák zaparkuje vedle m? a já koukám že je hned za mnou druhý. Tak se nám to nakonec p?kn? povedlo, ješt? že se to posunulo a bavorák mohl jet, ú?ast byla veliká. Jsem rád že jel i Klouczech nebo? konkurence není nikdy dost. Top 8 dnes bylo hodn? p?kné.

V?era jsem ze serveru vypadl p?i testování snad 4x nejmén?? Dnes nic ^_^

Gratulace všem co dojeli. Setup zde byl opravdu loterie, na každém se to dalo rozum? zajet a bylo to jen co komu sedí. Teploty pneumatik OK hlídat jsem to n?jak nemusel zvlášt? potom co jsem jezdil rozumn?ji bi? rychleji. Vyšší tlaky p?edních gum mi vyhovovali a v endu mi vydrželi nádhern?. Na myši velice spokojen se stabilním a nedotá?ivým setupem se slabými brzdami.
__________________
mpwr.JackCY LFSStats v2.1 WIP

Last edited by JackCY; 8.4.2013 at 08:01.
JackCY is offline   Reply With Quote