View Single Post
Old 7.4.2013   #51
Pablo
Administrator

 
Join Date: 28.11.2004
Location: Jablonec n. N.
Posts: 2 944
Default

Tento závod jsem m?l testovací s úpln? jiným nastavením pohledu. 24" monitor posunut t?sn? za volant a nastaven vypo?ítaný FOV 50 (dote? 75). Mnohem reáln?jší pohled z auta, na druhou stranu jsem p?išel o zrcátka, takže hlavní cíl byl nikoho nezbo?it.

Q: Ani nevím, n?kde v okolo 14
S: Ztratil jsem pár míst v nejpomalejší zatá?ce, kde jsem musel zastavil za nehodou, ale p?kný závod, ?ukance snad v norm?
L: Ach ta poslední levá. 2x jsem tam dostal ránu, což p?isp?lo k tomu, že jsem se z 5. pozice postupn? propadl až úpln? na konec (Kide ok, kv?li tob? jsem do box? nejel). Pak stíha?ka, jenže když jsem dojel Kadu, trochu optimisticky jsem se vedle n?j nahnal, dotkli jsme se (promi?), m? to poslalo do svodidel a musel jsem do box?. Tentokrát jsem byl nejen poslední, ale s skoro 40s ztrátou na p?edposledního. Zase stíha?ka, p?i které jsem op?t po?ukal Kadu (v poslední levé v 16. kole jsem myslel, že m? pouštíš a najel jsem tam jako by byla celá pro m?, podruhé promi?), nakonec jsem ješt? pár lidí p?edjel a skon?il 20.

Samotná jízda byla s nový nastavením sice trochu nezvyk, ale mnohem víc jsem si to ?ízení užil. Kdybych m?l na stole místo na další monitory na zrcátka, tak to nemá chybu.

Last edited by Pablo; 8.4.2013 at 00:52.
Pablo is offline   Reply With Quote