View Single Post
Old 7.4.2013   #46
bavorak
LFS Guru

 
bavorak's Avatar
 
Join Date: 31.5.2008
Location: Žilina, SVK/Praha, CZE
Posts: 1 712
Default

dneska strucne: 2/2/2
Q: 2. miesto - ocakavane hlavne kedze som to dneska nejazdil a isiel v Q prve dneska kola.
S: Ghost sa hned vzdialil. Stale bol za mnou Klouczech,ktory ma vzdy dobehol v 1. sektore lebo tam som otrasne stracal na tom sete no zas set bol super na ostatne takze tam som utekal.
R: klasicky predieracky. nastastie bez velkej kolizie. Iba sa ospravedlnujem ako som tam niekomu vletel do T1 a na plechy ho predbehol. Neviem, kto to bol (zaznam som este nevidel), no kazdopadne sorry.
Potom som bol na 4. mieste a myslel ze uz lepsie to nebude...JackCY bol daleko a ghost s klouczechom jazdili par desatin lepsie casy. No zrazu zlta vlajka v eau rouge a ghost za mnou...myslel som ze sa hned vrati za mna no asi to mal poskodene. O 1-2 kola na to, to iste Klouczech...tak som si isiel spokojne na 2. mieste lebo som Klouczechovi utekal...no potom zrazu dal pb tak som musel trosku na to slapnut...pamatam ze som pozeral rozostup na 3. medzicase tak tri kola po sebe 1,35/1,35/1,34

inak co ma trochu vytocilo pred hlavnym zavodom boli tie hlasky "ja chcem ist z konca" - pravidla su dane, otaca sa rost, nevymyslajte a ucte sa. Zozadu skusenosti nenaberiete. Aspon urcite nie tolko co vpredu. Ak sa bojite ze niekoho vyburate, tak sa nebojte, iba jazdite rozumne, pozerajte spatne zrkadla, vedla seba a nechavajte miesto v zakrutach, ak na to ma druhy jazdec pravo
bavorak is offline   Reply With Quote