View Single Post
Old 7.6.2009   #1
RoBo_SK
Moderator

 
RoBo_SK's Avatar
 
Join Date: 23.12.2007
Location: Košice
Posts: 179
Default ANTIK CUP September 2009

Ahojte, túto diskusiu venujem ANTIK Cupe ktorý sa za?ne jazdi? od Septembra 2009. Ako vidíte organizáciu som prebral od Ondrejka ja lepšie povedané InSeRT team. Posnažíme sa vytvori? nie?o nové lepšie jednoducho to trošku oživi?. Pokia? sa nám to podarí tak o?akávame vä?šiu ú?as? ako to bolo minulé roky. Nako?ko lfs.sk stále nefunguje a celé je to v nedoh?adne vytvorili sme stránku lfs.simracing.sk na ktorej bude nainštalovaný SLS ligový systém (pokia? všetko pôjde dobre). Za hosting ?akujem Ondrejkovy. Ale k veci v tejto téme by som chcel zamestna? jazdcov hlasovaním ktorú ligu by chceli aspo? z mojich ?o som vymyslel, ale uvítam aj vaše návrhy.

1.ANTIK GT CUP:
-nie?o na spôsob GT závodov tri triedy GT1,2,3 každý by sa prihlásil som tiedy ktorú chce. Samozrejme ?ím vä?šie ?íslo GT tým vä?ší reštriktor. každá trieda by mala limit 32 jazdcov pokia? by sa do danej triedy prihlásilo viacej ako 32 jazdcov budú automaticky zaradený do nižšej GT triedy. Každá trieda bude ma? svojho vý?aza.

2.ANTIK RALLY CUP:
-pod?a názvu už je jasné že sa to pôjde na rally tratiach s triedov ktorú by ste si vybrali na hlasovaní

3.ANTIK SLALOM CUP:
-slalomové jazdy v layoutoch na rôznych tratiach také tu ešte nebolo tak by som ocenil pozitvne ohlasy

Pokia? by ste mali nejaké nápady na závody sem snimi.
Ostatné novinky sa do?ítate v nových propozíciach. Na ktorých sa stále pracuje. Všetko ?o bolo predtým bude nanovo prepracované a zmenené dúfam že k lepšiemu
__________________
------------------------------------------------------------------------
Robert"RoBo_SK"Zima| Herne zariadenie: Logitech G27|
------------------------------------------------------------------------

Last edited by RoBo_SK; 8.6.2009 at 14:00.
RoBo_SK is offline   Reply With Quote