View Single Post
Old 14.10.2008   #3
Megin
Senior Member

 
Megin's Avatar
 
Join Date: 22.3.2007
Location: Tren?ín
Posts: 1 099
Default

Q: penevieral som sa po okruhu, kvaldu isiel Bigman

S1: tentokrat som sa prevazal nad okruhom v helikoptere a sledoval pocinanie niektorych z Vas Kada, Bigmanovi si to pekne znechutil, ale ja som ho po pretekoch presviedcal, ze ked si mi ochotne pomahal so 7-segmentovkou tak nemozes byt az taky zly . Kazdopadne v helikoptere som mal prehlad aj o telemetrii a ako si spominam tak prasklu gumu si mal uz v T1. To si necitil?

Za tim:
Kada: ospravedlnenie prijate
A sorry Loukotovi za stuchanec od RoBa ktory v S1 trocha prebrzdil. Mozno aj trocha lag z jeho strany, sudiac podla rozstrelu medzi nim a Agarashom v Longu pri jazde bok po boku.

S2: Tak som sa konecne dostal k slovu, teda k volantu. Bigman opustil okruh a sledoval nas cez LFS Remote TV. Start z konca startoveho pola mal byt bezproblemovy, pretoze som sa nechcel nikam hnat. V T1 sa to opat pomlelo a vznikla tam kolizia s Kidom (to uz je tiez vybavene). Po nej sa mi darilo prepracovavat vpred. Ci uz svojou zasluhou alebo chybami ostatnych. V cieli nakoniec 12.

Long: Na start zo stredu pola som sa netesil. Ked sa aj dakomu vyhnem a pojdem opatrnejsie tak ma dakto rozstreli zozadu ako som si uz zvykol v LFS. Cest vynimkam. To sa aj stalo. Este ze bol restart. Na druhy krat to prebehlo pokojnejsie. Za T1 som nastastie za Kadom musel pribrzdit a ti co sa okolo mna prehnali dostali bodicek od Ghosta + dakoho kto vhodinach v letel do S1. JA som zazrakom presiel relativne v pohode. Neskor som mal problemy pri udrzani sa na trati pri jazde za Kadom a Waldom. Vysiel som na travu v plnej rychlosti. Nastastie som nedostal hodiny ale pri navrate na asfalt som strajchol Polyho ako som videl v zazname. To ma mrzi, ale keby som sa snazil to viac korigovat a dostal hodiny - to by bolo asi este horsie. Potom sa moja situacia vyvijala celkom dobre. Po zastavke v depe som bol dokonca na 6. mieste. Podarilo sa dostat predomna Polymu. Velmi pekny suboj. Od S2 cez cielovu rovinku az do S1 bok po boku. Este ma predbehol Ghost a po chybe aj Duuku, ked som sa asi zlakol Devdema, ktory 'parkoval' za S1. V cieli, pre mna kvalitne 8. miesto.
__________________
InSeRT>Martin 'Megin' Plško | Independent Slovak eRacing Team

Megin is offline   Reply With Quote