View Single Post
Old 6.2.2011   #9
Substance242
Senior Member

 
Substance242's Avatar
 
Join Date: 6.7.2008
Location: Kysucké Nové Mesto, Slovensko
Posts: 1 289
Default

Kvalifikácia: V poslednom kole posko?enie zo 17. na 16. miesto, ale neviem ?i som si trochu neskrátil rýchlu šikanu...

Pretek 1: Súboje ako minule s Honzom NB, ale tentokrát mi utiekol (celkovo sa mi ve?mi nevydaril setup, pravá predná sa dos? piekla, viac ako v tréningových offline pretekoch, asi potom po?as skuto?ného preteku jazdím trochu inak), a potom na konci "ví?azstvo" o štyri stotiny nad poškodeným Masterfulom. :-)

Pretek 2: Po T1 som pustil plyn aby som nepredbehol po?as žltých, stratil dve miesta, ale nevadí. V 3. kole v poslednej vraca?ke som si myslel že to mám ubrzdené zase za Honzom NB, ale predsa len sme sa ?ukli a ja som po?ul že v?avo aj vpravo niekoho mám, potom som viac menej po?kal ale bola to moja chyba. V 12. kole v rýchlej šikane v?avo odo m?a APR Zdenda, priznám sa že nemám ve?a skúseností s jazdou vo dvojici cez takéto miesta a snažím sa im skôr vyhnú? :-), tentokrát som do toho išiel, myslel som si že nechávam miesto ale asi to nebolo dos?. Takže ospravedl?ujem sa Honzovi NB aj APR Zdendovi, mea culpa.

A o?ividne môj spôsob prechádzania zákrut, ktorý neviem kde som za tých 20 rokov PC jazdenia nabral :-) (žeby F1? IndyCar Racing 2? traktor?), ?iže ís? zákrutu tak aby som ?o najskôr mohol akcelerova?, ?o najmenej zatá?a? pri brzdení aj akcelerácii, aj za cenu o trochu dlhšej trajektórie, zdá sa mi že to asi nie je celkom ono.

Edit: Keby da?o mám replay Race 2 až do jeho ukon?enia (automatický save).
Edit 2: Jo a ?akám trest za chat.

Edit 3: A cenu za dizajn získava Ag Tomáš v prvom preteku. :-) Jirko pozerám replay a trochu si ho ?ukol, ale až tak odletie? nemal. Potom sme niektorí mali problémy sa vyhnú? (TeeDee by vedel rozpráva?). :-)
__________________
Peter Machala, Killer Race Team

Last edited by Substance242; 6.2.2011 at 23:22.
Substance242 is offline