View Single Post
Old 28.9.2010   #13
Lala
Regular Member

 
Lala's Avatar
 
Join Date: 20.3.2005
Location: Plze?
Posts: 654
Default

Q: Vzal jsem zavodni set, naplanoval si jednu zastavku jen s doplnenim paliva a spolehal, ze zajedu cas pod 1:57. Doufal jsem, ze se s tim vejdu aspon do prvni pule startovniho pole. Cas byl opravdu pod stanovenou hranici a stacil na 4. misto -> bomba

R: Presprintovali me dve FXR. Za "Eau Rouge" jsem se drzel az moc blizko kohosi a bez pritlaku jsem lehce vyjel mimo trat. Stalo me to dalsi dve mista. Malem tri. Tady se omluvam Jirkovi; on byl tim tretim a nepredjel me proto, ze jsem mu zavrel pravotocivou cast esicka pod kopcem (za 1. splitem). Az ted z replaye vidim, jak moc byl blizko, a ze mel v tu chvili pravo na stopu. V zavode mi to tak vubec nepripadalo; jen jsem ho tusil tesne za sebou a citil lehky dotek. Ted jsem koukal, ze jsem ho osklive trefil zboku a on tak ztratil par mist
O chvilku pozdeji jsem dostal dve mista zpet diky cizi nehode a pozdeji jeste jedno, kdyz chyboval Reyco. Po par klidnejsich kolech me dotahli Nicam s Jirkou a zacla tezka obranna jizda. Oba byli o dost rychlejsi ve vracacich a ja mel fakt co delat, abych udrzel pozici. Povedlo se. Ja pak chytil poradne tempo a ujizdel jim. Zavod byl prerusen prave v dobe, kdy jsem mel rozjety vynikajici cas a citil jsem se na prekonavani PB kazdym dalsim kolem
__________________
Cin ostatnim to, co si prejes, aby cinili oni tobe.
Lala is offline