View Single Post
Old 22.2.2010   #8
masterful
Regular Member

 
masterful's Avatar
 
Join Date: 17.10.2005
Location: Most
Posts: 596
Default

Quote:
Originally Posted by Puma 2 View Post
Trening:Celý týdem presvedcenej ze pojedu R4 no Slow Jarda m? p?ekecal a dal instrukce(za což mu moc d?kuju)..

R2:.....(trvalo mu to asi 5kol(sneci obrana )) jedeme jedem a zluta spomalime a Jarda a masterfool hodiny a já obrubník a s radostí jsem se k nim p?idal takže m? p?edjel ješt? Baby a ?íká ,,Pojed ja te pustím"?íkám ,,Ne, až další kolo" další kolo jedu a a oni znova v sobe takže Baby na urovni Mastera a ja jsem dojel Jardu... Baby bojoval s Masterem a last T master salto (asi na nej znova prisla manzelka) já to poílám Jardovy pro slávu šnek? a on hle m? i se zdemolovanym autom nakonec predjel
Trochu to zní jako týmová režie :-)

Quote:
Originally Posted by Fast Jarda View Post
Race 2: ..... Byla to paráda, všechno velcí kamarádi a najednou se ?ežem o 1. 5 míst. Byl to p?kný souboj, do kterého se p?ipletl i Masterful. Situace byla po pár kolech taková, že Francek byl fu?, Gepas taky poodjel a Já, Jirka, Tomáš a Masterful jsme se mydlily... Ovšem tento souboj dopadl hroziv?. P?i nájezdu do 1. šikany do m? štrejchl Jirka a já to prolet?l pískem, v?d?l jsem, že je zle, zadupl jsem brzdu a modlil se, a? to kluci neschytaj. Bohužel jsem to moc neubrzdil a narval Masterfula, fakt se omlouvám, ale moc jsem d?lat nemohl.... P?ehnal se p?es nás Baby, Mastera jsem nechal jet a zjiš?uju, že je geometrie v hajzlu, strašn? to lítalo, ale moc m? to nespomalilo. Master nejel na 100%, tak jsem ho v poslední kole cht?l dojet a v nájezdu na protilehlou rovinku jsem cht?l jít p?ed n?j, ale chyba, vzal jsem moc obrubník a jedu po dvou, chci to vybrat a zase rána do Mastera....... v tu ch
V první chvíly jsem si myslel že vysko?ím z toho auta a ....... , al e pak jsem se vyhcladil no záznam jsem si prohlédl a protest se konat samoz?ejm? nebude
masterful is offline   Reply With Quote