View Single Post
Old 21.2.2010   #7
Fast Jarda
Senior Member

 
Fast Jarda's Avatar
 
Join Date: 18.12.2008
Location: Horoušánky u Prahy
Posts: 1 225
Default

Trénoval jsem opravdu dost, setupy byly tentokrát hotové b?hem 1. dne tréninku, takže jsem jen d?lal malé úpravy, v?d?l jsem co auto dokáže, kde má limity atd.

Q: Cíl byl jasný - dojet 1. mezi normálními lidmi a to se mi taky poda?ilo. Zárove? jsem dle plánu zajel pod 1:21 (1:20.94), takže jsem si na 2. místo v Q nemohl st?žovat. Lehce za p?lkou Q jsem to odstavil v boxech a doufal, že n?kdo velice rychlý p?edemn? nep?jde.

Trochu m? d?silo p?ipojení, Francek hlásil, že laguju, tak jsme vypli mumble (Zkusíme TS3?), d?lám testy p?ipojení, vše OK, pro jistotu restartuju modem. P?ípojím se a jde se na závod.

Race 1: Škoda mluvit... Na startu šli p?eedm? TeeDee a Jirka... TeeDeeho jsem udolal v 1. šikan?, docela to bylo na t?sno a hodn? nás to rozhodila... za to omluva. Takže jsem jel 3. a na záda dýchal masterful a Gepas. Oba šli p?edem? a já nejel co jsem pot?eboval. Nevím pro?, ale PP se pálila a dotahoval se Peppo. Já si ?íkal, že to nev?stí nic dobrého, pá? Peppo je takový m?j Kat. No ale tenktorát zabil sám sebe, v posledním vracáku šel na boudu, já se docela dlouho usmíval a nahodilo m? to pozitivní psychickou sílu a za?al jsem jezdit co jsem pot?eboval. Stahoval jsem Gepase i Masterfula a to docela výrazn?, ale k Masterfulovi chyb?lo kolo, možná dv?... takže 5. místo.

Race 2: P?ed závodem jsem pro jisotu ubral p?ední péra, aby se to neh?álo, kdyby se stalo n?co neo?ekávaného a šlo se na v?c.
1. Startoval Tomáš a musím ?íct, že 1. 10 kol jel opravdu skv?le. D?lal mi tím radost, pá? on pat?í mezi tu partu lidí z damo, ze Zacleru a najednou jsme se mlátily o 1. flek, takže moc p?kný pocit. Ovšem zbytek sv?ta tahal a to docela hodn?... V?bec celý závod se jel ve vysokém tempu. Dotáhl se Francek, Gepas a Jirka. Byla to paráda, všechno velcí kamarádi a najednou se ?ežem o 1. 5 míst. Byl to p?kný souboj, do kterého se p?ipletl i Masterful. Situace byla po pár kolech taková, že Francek byl fu?, Gepas taky poodjel a Já, Jirka, Tomáš a Masterful jsme se mydlily... Ovšem tento souboj dopadl hroziv?. P?i nájezdu do 1. šikany do m? štrejchl Jirka a já to prolet?l pískem, v?d?l jsem, že je zle, zadupl jsem brzdu a modlil se, a? to kluci neschytaj. Bohužel jsem to moc neubrzdil a narval Masterfula, fakt se omlouvám, ale moc jsem d?lat nemohl.... P?ehnal se p?es nás Baby, Mastera jsem nechal jet a zjiš?uju, že je geometrie v hajzlu, strašn? to lítalo, ale moc m? to nespomalilo. Master nejel na 100%, tak jsem ho v poslední kole cht?l dojet a v nájezdu na protilehlou rovinku jsem cht?l jít p?ed n?j, ale chyba, vzal jsem moc obrubník a jedu po dvou, chci to vybrat a zase rána do Mastera....... v tu chvíli jsem si fakt už cht?l nafackovat, pá? se dotahoval Puma, ale toho jsem p?edjel v posledním vracáku a dojel až 7.

Puma: Není za co, dokázal si, že na to máš jezdit rychle a jednou nás budeš porážet

Jinak ze závodu jako celku jsem fakt sklamanej.... pokaždý se mi n?co zvorá... Nevybral jsem si té sm?ly už opravdu dost?....

Last edited by Fast Jarda; 21.2.2010 at 23:21.
Fast Jarda is offline   Reply With Quote