View Single Post
Old 19.2.2008   #3
Ghost_CZ
Regular Member

 
Ghost_CZ's Avatar
 
Join Date: 15.3.2006
Location: Plze?
Posts: 910
Default

Kvali: 1

Sprint1: Start -> cíl

Sprint2: Za?ínal jsem z p?lky, snažil jsem se jet opatrn?. Prodral jsme se až na 4. flek, když jsem p?ed sebou vid?l Aqarashe v n?jakých problémech. Na p?edjetí jsem m?l, ale najel jsem si p?ed 2. splitem na vn?jší stopu, necht?l jsme zbyte?n? tla?it. Brzdil jsem úpln? akorát, ale Aqarash to prost? musel za každou cenu udržet, takže jsem zatá?ku projel na vn?jším oblouku. Výjezd bok po boku, jenže pak do m? Aqarash str?il, putoval jsem ven a bylo po umíst?ní. Propadl jsem se n?kam do p?lky a pak se dokázal dostat zp?t jen na 5. místo.

Long: Jel jsem opatrn?, na p?ejížd?ní v T1 jsem v?bec nemyslel. Jenže Miri a Kid se srazili a vzali m? taky... Sice jsem byl bez poškození, ale zase beznad?jn? poslední a v protism?ru. Pak jsem m?l v dalším kole problém a vyjel jsme mimo tra?, takže na 1. místo jsem m?l 15 vte?in. Ale copa to je 15 vte?in... V 14 kole jsem už byl 3., necelou vte?inu za vedoucím Attim. Když pak op?t prokletí... Jel jsem kousek za dvojicí Aqarash - Atti, když najednou Atti dostal smyk a šel ven. Pokra?oval jsem dál, ale druhý jezdec Alert teamu tam za záhadných d?vod? skoro zastavil. Jel jsem p?es 200 a vte?inová vzdálenost se zkrátila moc rychle, takže jsem to do nich narval a odrazil se do bariéry. Auto na kaši, pit stop, opravy na p?l minuty, pak navíc ješt? trest pr?jezdu boxovou uli?kou. Ale copa to je... Jel jsem jak to šlo, stahoval n?kolik vte?in na kolo a nakonec se dostal až na 4. místo v cíli.

Záv?r: Minule m? sejmul v T1 Felix, v?era jsem prod?lal na kolizi Kid - Miri, v RB4 bitv? m? n?kdo taky rozto?il, v MRTkách jsem šel 2x ne vlastní vinou na boudu (+ možná další?)... To už Obzvláš? v?erejší závod m? mrzí, ne?eknu kdybych jel špatn?, ale v?era jsem jel dob?e, o víc jak vte?inu na kolo rychleji než zbytek pole. No co, 3. jsme udrželi, takže ok.

Díky Chaosovi za organizaci a taky všem soupe??m.
__________________
Dokud se n?co nestane (t?eba jestli B?h sešle S3 na zem), tak nic. :)
Ghost_CZ is offline   Reply With Quote