View Single Post
Old 19.2.2008   #2
Agarash
Moderator

 
Agarash's Avatar
 
Join Date: 25.7.2004
Location: Pelh?imov
Posts: 1 996
Default

Quote:
Originally Posted by Chaos View Post
tak jak se Vám jelo?
dobre

Chtel jsem Vas trochu prekvapit, takze jsem domluvil start jednoho rychlika z anglie. Sice z jeho strany trochu vazla komunikace, ale nakonec dorazil a prinesl dokonaly setup.

Q: Za celou dobu od vydani Y se mi nepodarilo udelat dostatecne kvalitni setup na kyoto national, prestoze na ostatnich tratich jsem tento problem nemel. Vetsinu kvalifikace jsem se trapil. Pak jsem ale dostal set od mraka a na prvni pokus, tesne pred koncem, jsem se vyhoupl na 2.misto

S1: R2 nebyla zrovna nejlepsi volba. Ze zacatku jsem si dovoloval, ale potom mi to prestalo zatacet - LP 135 stupnu. Nakonec 5.misto

S2: Tvrdsi smes udelala z auta bestii. Pneumatiky jsem mohl zneuzivat pri brutalnich najezdech i vyjezdech ze zatacek aniz bych sel do cervene barvy. Kdyz ted ctu Ghostuv post, tak si matne vzpominam, ze mezi nami doslo ke kontaktu, ale vubec by me nenapadlo, ze jsem udelal neco spatne nebo neopatrne. Spis mi prislo, ze jsi tam sel za kazdou cenu ty - musim se kouknout na replay. Na trati jsem mel nekolik skvelych souboju. V cili 3.misto

L: TBA
__________________
I used to live for speed. Now iRace. www.nfinityesports.eu

Last edited by Agarash; 19.2.2008 at 10:44.
Agarash is offline   Reply With Quote