View Single Post
Old 18.12.2007   #12
eraser007
Senior Member

 
eraser007's Avatar
 
Join Date: 12.11.2005
Location: Sahy
Posts: 1 257
Default

takze z mojho pohladu >

qual : nesiel som, Ghost to zvladol na vybornu, pekne 2. miesto

race : Na zaciatok by bolo dobre spomenut, ze ako jedini sme zvolili taktiku na 2 zastavky > kazdemu to muselo vydrzat minimalne hodinu.

Preberal som po hodine, Ghost isiel do boxov na prvom. Zdalo sa mi, ze tam stojime nejak dlho, predpokladal som poskodenie... Po vyjazde som sa ocitol na druhom, s dost slusnym odstupom za Kidom a s Jimikom v patach. Na chladnych pneu to dost smykalo a musel som ich setrit. Az Jimik v spatnych zrkadlach ma uvedomil, ze sa dost vleciem, tak som pridal. Po case som opat uvolnil z tempa, musel som mysliet na pneu. To Jimik vyuzil a niekolkokrat sa ma pokusil predbehnut, no po par subojoch som si 2. miesto udrzal. Opat som pridal, vzdialil sa, az isiel do boxov a opat to bola nuda. Okolo 55. minuty som zjavne zvolnil, kedze dezen uz bol velmi tenky. Nakoniec som to asi minutku pred 2. hodinou odniesol do boxov na 2. mieste. Prebehla vymena pneu, paliva a Ghost preberal na 4. mieste. Zaver uz asi poznate Spokojnost s 2. miestom, aj ked nebyt tych chyb, mohlo byt 1.

Gratulujem Kidovi k cisto UFOnskemu vitazstvu a taktiez ostatnim, ktori dosli.

PS: Ad Atti - Ved sa cele 2 hodiny nudil, nechajte ho trosku sa vyblaznit sa
__________________
TEAM : Sunday Drivers inc.
"If everything seems under control, you're just not going fast enough."
- Mario Andretti
>> last.fm music profile
eraser007 is offline   Reply With Quote