View Single Post
Old 18.12.2007   #3
Branislav
Senior Member

 
Branislav's Avatar
 
Join Date: 27.8.2006
Posts: 1 316
Default

Q som nesiel ,a ked sisso navolil taktiku safety first tak z posledneho

zavod ,no od sissa som preberal na jedenastom ,kde mi priatelsky nechcene zaradil Raketu (Revers) ,a ja pekne vyrazil DOZADU ,rychle prekvaltovanie na jedna a hura plnou parou v pred vyrazal som na dvanastom mieste tesne uz za jedenastym ,ale neako studene pneu a neako v parabolike som to pretocil a sup to do vyletovej zony .Nastastie bez poskodenia som pokracoval dalej ,prvy moj Turn isiel ako sinusovka ale celkom hladko som to prezil az na nudzovu zastavku v boxoch po poslednom prejazde sikany pred cielom ,cize rychla kalkulacia ,dotankovanie new pneu a rychle naspat do zavodu. Po case som natrafil na vzorneho vodica taira ,ktory poctivo svietil tak ako je predpisane Jazdil som znova ako sinusovka ,ale podarilo sa mi ziskat jednu poziciu. nakoniec ani neviem kolkaty som skoncil ,ale celkovo som si Narodeninovy zavod predstavoval inac ,na stupni vytazov ale co uz ,podmienky neboli idealne ,cize nakoniec spokojny ,ze som presiel ciel

Thanks for race
__________________
SDI|| Team Leader
"Racing, competing, it's in my blood. It's part of me, it's part of my life; I have been doing it all my life and it stands out before everything else." Ayrton Senna
Kill Kocurik
Branislav is offline   Reply With Quote