View Single Post
Old 17.12.2007   #1
Pablo
Administrator

 
Join Date: 28.11.2004
Location: Jablonec n. N.
Posts: 2 944
Default Týmová bitva FXR@AS GP - tiskovka

Dnešní endu jsem poh?bil, takže sorry Tairo.

P?išel jsem p?esn? na za?átek quali. Vyjedu a nic mi nešlo na volantu, FF špatn? atd. Do boxu se skákat nesmí, tak jsem objel kolo a za?al zkoumat. Samoz?ejm?, že jsem m?l Logitech profil nasm?rovaný už na nový X32, takže p?esm?rovat, p?enastavit ovládání (v X10 to mám trochu jinak) a hurá na to. Mizerný ?as za asi ty 3 kola co jsem stihnu mi nevadil, 3h je dlouhá doba.

No a neš?astný race.. hned v prvním kole jsem omylem celkem v rychlosti za?adil 1 a popkorn byl jak z praku. Následovala ješt? v?tší chyba a sice rozhodnutí, že boxy jsou moc velká ztráta a že to snad pojede. Nejelo Všichni se okolo prohnali jak velká voda a já kroužil +5s víc na kolo než normáln?. ?ím víc kol jsem ud?lal, tím víc sem si ?íkal, že do box? se to už nevyplatí.. Kdybych já blbec jel hned Auto jsem p?edal po 45min s velkou ztrátou a pak už jsme to jen kontrolovali zezadu Po dalším st?ídání už jsem jel celkem ok, sice ne rychle (2:43), ale zato naprosto vyrovnan?, desetinka sem, desetinka tam. Nakonec 11. flek.

Jinak FXR mám rád asi jako kámen v bot?. To byl po dlouhý dob? jediný a na dlouho poslední závod s tímhle autem.

Gratulace Kidovi, p?kný výkon.

p.s.: My m?li teamový ventrilo, kecali jsme furt a p?itom jsem za celý ve?er krom? "hi", "gratz" a "bye" nenapsal v?bec nic. Tresty za kecání máte upln? zbyte?n?..

Last edited by Pablo; 18.12.2007 at 00:18.
Pablo is offline   Reply With Quote