View Single Post
Old 11.3.2013   #10
JackCY
Regular Member

 
JackCY's Avatar
 
Join Date: 25.4.2007
Posts: 552
Default

Quote:
Originally Posted by Pablo View Post
Trochu mi trvalo než jsem zjistil, že KY International je KY Long X

Zkusil jsem Ghost?v set (díky) a po pár kolech PB 4:05.65, docela mi sedí, p?kn? se ?ídí plynem. Horší je, že jakmile mi to párkrát trochu ust?elí, tak se p?eh?eje zadek (vnit?ky) a jde to do kytek, což je tak 3. kolo. Moc si se setupováním netykám, takže v?tší chytrost než zmenšit odklony do longu nevymyslím.
Basic Guide
Advanced Guide
Technical Reference

To pro za?átek sta?í. Ostatní jsou r?zn? po netu, pro reálná auta nebo pro jiné simulátory a další vysv?tlení technická.

Musíš v?d?t co by jsi cht?l. Snížit teploty není zrovna moc reálné, protože pokud je snížíš tak potom by jsi m?l jet rychleji a tím pádem to zase oh?eješ. Jde jen o to se nau?it jezdit tak aby jsi to h?ál tak akorát. A nejlépe mít setup aby se h?áli všechny pneumatiky rovnom?rn? ale zárove? se to dob?e ovládalo. U zadohrabu se h?ejí zadní ?asto více ale né vždy (s k?ídlami se m?že h?át i p?edek více.)

LX auta, n?kde byl napsaný takový tip snad v LFS manuálu, možná u LX, p?edek se nastavuje tvrdší aby to bylo ?iditelné, spíš to ale ?ekl takto, chceš na p?edku mít nedotá?ivost v n?jakém nastavení. Není problém LX nastavit neutráln? ale potom to bude po?ád p?etá?et.
__________________
mpwr.JackCY LFSStats v2.1 WIP
JackCY is offline   Reply With Quote