View Single Post
Old 6.6.2011   #11
00Ja
Regular Member

 
00Ja's Avatar
 
Join Date: 29.7.2004
Location: Plzen, CZ
Posts: 867
Default

Tenhle zavod jsem si chtel uzit, protoze tuhle trat proste miluju, zvlast v tomhle smeru. Ne, ze bych u PC sedel v kazdej volnej minute, ale snazil jsem se trenovat poctivejs nez kdy predtim. Vedel jsem, ze nebudu moc rychlej (ostatne jako nikdy), ale nechtel jsem aspon delat chyby. Jeste z volnyho treninku pred kvaldou jsem mel divny pocity, delal jsem desne chyb.

Kvali: celkove ctvrty misto s PB o 0.5s lepsim nez dosavadni nejlepsi casy me prekvapilo. Urcite spokojenost.

Zavod: na startu jsem to v T1 nehrotil a ztratil dve mista. Usadil jsem se tedy na 6. miste. Za mnou visel Zdenek CZE. Vedel jsem, ze jezdi o dost lip nez ja, ale podarilo se mi ho za sebou par kol drzet, tak jsem si rek, ze asi nema az takovou prevahu, aby me predjel a rozhodnul jsem se misto si udrzet. I kdyz jsem ho opravdu brzdil, delal sem tam chybky, ktery ho vzdycky odsunuly kousek dal a na predjeti to nebylo.
Kdyz jsem vyjizdel z pitu, podezrele rychle se blizila po trati i sipka prave Zdenka CZE. Opet jsem se rozhodnul ho nepustit a tak jsem se trochu sobecky, ale doufam, ze dostatecne fair play,nahrnul pred nej a tlak pokracoval. Hodne me stahoval hlavne v T1, jednou se me pokusil predjet, ale udelal strategickou chybu a nevyslo to. Po predjeti levem se namacknul hned na levou cast trati, takze jsem si najel doleva hned vedle nej a v T1 jsem mu nenechal misto na tecovani vnitrku. I tohle- podle me- zpusobilo, ze nedobrzdil. Od ty doby jsem jezdil celkem poklidu a diky chybam jezdcu prede mnou dokoncil na 4. miste.
Zavod jsem si tedy uzil, chybku jsem udelal asi jen jednu a diky Zdendovi jsem si i pekne zazavodil, za coz mu dekuju.

Podekovat se slusi i organizatorum, kteri dotahli cup do konce i po Sonykove dezertaci na sever
Pohar byl super. Jen velka skoda, ze nejelo plny startovni pole. Myslim, ze hodne lidi odradil prvni FernBay, kde tohle auto opravdu hodne klouzalo. Ostatni okruhy uz byly mnohem lepsi a urcite jsem se se zadokolkou hodne priucil.

Tesim se tedy na dalsi cup, doufejme, ze uz v S3 ;-)
__________________
S2 licence, Logitech DFP.
00Ja is offline   Reply With Quote